Skocz do zawartości

Mój simak!


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szrota?? Oj Synek lekko przesadziłeś co jak co ale nikt mi jeszcze nie powiedział że mój simek to szrot, szrot to może ten twój ale napewno nie mój jeździłeś tym?? wiesz jak chodzi NIE no własnie!!

Wiem ile jest wart.

 

gówno zapewne jest wart, tak jak i mój, wiec nie pie**ol ze ktos ci chce dac za tego szrota 2000 zł !!! szczerze mówiac to jezdzic bym sie na tym bał nie wiem nawet czy to jezdzi... Jeszcze cos pierdolnie w czasie jazdy i wypadek gotowy, a juz ta predkosc 90 to smierc na miejscu heh

 

I nie mow do mnie synek bo młodszy jestes

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak sobie przegladam ten temat i w ogóle o sso hozi :mrgreen:

Jakieś bezsensowne kłotnie - po co to :?:

Enduras spytałeś sie o opinnie i jak wiekszości sie nie podoba Twój Simson to nie musisz odrazu atakować - choc niektórzy w swoich opinniach też byli nieco ze ostrzy...

Temat powienien byc usuniety - gdzie modernator :?:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak BTW to go na allegro nie widzialem, zdjeli ci aukcje jako niepowazna czy co?

Jest, jest. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=22252252 Szczerze mówiąc za tą cenę poszukał bym

lepszego, bardziej oryginalnego simka, albo rozglądał się za japonią. ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa Ludzie.

Przystopujcie.

Na byle jaki temat płodzicie tylko nic nie wnoszące posty.

Ice ty też "nabiłeś pare postów"

Mam nadzieje ze przyjmiesz te słowa krytyki ;) :arrow: :buttrock:

Jesteście zbyt ostry w ocenie i w większości dyskusja przechodzi w zwykłą piaskownice :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo  miałes sam silnik czy całego simsona duo? Ciekawy jestem jak sie jeżdzi taki 3 kołowym wynalazkiem

 

Na duo nie jezdzilem, ale silnik wypas - chłodzony wiatrakiem i 3 biegi, sprzeglo odśrodkowe :]

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Strzałem ma u mnie Browara.Wpożątku koleś, nie tak jak co po niektóży na tym forum.....

 

No ej a po co prosiłes go zeby podbił ci cene ??? Przeciez masz tylu chętnych ze nie powinienes miec problemów ze sprzedarzą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo w końcu co za wynalazki miałeś w swoim simsonie, powiedz  

jestem ciekaw, co też ludzie potrafią zrobić...  :?  

 

 

Pozdrawiam

 

Hehe, this is long an funny story 8) . Miał silnik od Duo, zamiast sprzegla linke ssania, brak kopa, zatarte tylne teleskopy, kierownice od motorynki, lampe tylna od nie wiem czego ale prostokątną, koło siedzenie przełącznik od farelki (wyłącznik od zapłonu), paliło sie tylko przednie swiatło (to byla cała instalacja - 3 kable), krzywy przód (półka) pordzewiały i zasyfiony, lakier czerwony ale poszpachlowane wszystko niemiłosiernie - bak powgniatany wszedzie, manetki do wymiany, przełączniki od ogara chyba, brak dekla od koła przedniego. Ale za to lusterka miał ;). Brak kierunków, blaszek w puszce filtra (od zamka aku itp), brak stacyjki, dekle się na śróbach trzymały. Jak cos sobie przypomne to dopisze. Aha i podnóżki przyspawane do ramy

 

PS Cały ten Enduras pewnie dostał sprawnego Simsona od starych, zpieprzył go i teraz sie chwali jaki to on tjuninkofiec.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Cały ten Endura pewnie dostał sprawnego Simsona od starcyh, zpieprzył go i teraz sie chwali jaki to on tjuninkowifiec

 

Taaa Za cieżkie 1600złotych go kupiłem a władowałem 1200 i wszystko sam zarobiłem!!! Starzy mi nic do niego nie dali ani nie dołożyli wszystko zdobyłem sam (bez ściem i kombinacji taki na życie plan ;) )

 

Aha i Wiejską to ty masz Tważ (żeby nie było nie ja zaczołem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Cały ten Endura pewnie dostał sprawnego Simsona od starcyh, zpieprzył go i teraz sie chwali jaki to on tjuninkowifiec

 

Taaa Za cieżkie 1600złotych go kupiłem a władowałem 1200 i wszystko sam zarobiłem!!! Starzy mi nic do niego nie dali ani nie dołożyli wszystko zdobyłem sam (bez ściem i kombinacji taki na życie plan ;) )

 

Aha i Wiejską to ty masz Tważ (żeby nie było nie ja zaczołem).

 

Pokaż swoja dupku. Nie widziales mojej twarzy smieciu bo ze zdjecia nie wiele widac.

 

Pozatym te twoje ortografy juz mnie wkurwiaja

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i Wiejską to ty masz Tważ

 

Nie nooo l00z.

 

Greedo ma wiejska twarz?! Noo loool :lol: , to ciekawe. Czemu ja tego nie zauwazylem (a znamy sie osobiscie) :?:

 

Jezeli bijesz ponizej pasa (i tak nie trafiles) to i nadstaw sie sam, pokaz nam swoje zdjecie (moze je tesh ocenimy :twisted: )!

 

 

PS: I niech nikt mi nie gada ze nabijam posty ... jako pierwszy zaproponowalem zamkniecie tego topicku. Skoro batalia trwa nadal, prosze bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...