Skocz do zawartości

Mój simak!


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

btw: kto ci powiedzial ze wyglada on "ladnie", raczej nie znawca...

 

dam na sobie przyklad, jakie to gusta maja ludzie nie obeznani...

wg. mojego "nieobeznanego" qmpla, MB w takim stanie wygladala super (owiewka) ... no comment

http://www.sztyber.host.sk/album/mb5/photo...os/photo_5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: kto ci powiedzial ze wyglada on "ladnie", raczej nie znawca...

 

dam na sobie przyklad, jakie to gusta maja ludzie nie obeznani...

wg. mojego "nieobeznanego" qmpla, MB w takim stanie wygladala super (owiewka) ... no commenthttp://www.sztyber.host.sk/album/mb5/photos/photo_5.html

 

O shit :buttrock: :evil:

Czy mi się wydaje czy to owiewka słynnej firmy tiger. Jeszcze w simakach niektórych to jako tako wygląda ale w twojej hondce bleeee.

Kto ją tak skrzywdził??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleeee...........owiewka naszej znanej ,,firmy Tiger,, :D !!!!!!!!!!!! A tak pozaty<m to Ta hondka to tez dlamnie nie zaspecjalna!!!!!!!!!!!! :roll:

 

PPozdro 600 :buttrock: :evil: :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala honde skrzywdzilem JA, dodawala mi 7kmh do vmaxa :buttrock: ... na nie wiecej niz miesiac. Po tym czasie, ja zdjalem i doslownie przejechalem :twisted:

 

MB5-s jest pieknym kultowym motocyklem i tu niektorym sie dziwie, o dzwieku nie wspomne.

 

Ej chłopcy jak to jest wiejski tuning to wy mało motorów widzieliście tyle mam powiem ważne że mi się podoba i ledwo na allegro wystawiłem to jusz 4 klijętów jest

 

Powodzenia w sprzedazy ... ale od obeznanej osoby prawie nic nie wyciagniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu ma racjee!!!!!!!!!!  Simak nie jest do jazdy w terenie!!!!!!!!!!

 

O tym sie przekonałem jak połamałem sprężyny w przednim zawieszeniu :buttrock:

Ale wymieniłem na nowe i juz nie świrowałem :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli właścicielowi simson sie podoba to jest ok bo to jest naważniejsze. Ja bym tylko zdjął te osłony na ręce i błotnik obniżył. Jakbym wam pokazał zdjęcie rajdowego simasona co u nas w klubie kiedyś były to byście z smiechu padli. Sam takiego miałem ale poozdejmowałem wszystkie upiększacze(tabliczki na numer) i został orginał, tylko że miał mocowania silnika przespawane wyżej zeby był większy prześwit, amorki od jakiegoś schsa - były dużo grupsze i z regulacją twardości ale na długość takie same.

Wojtas ja w simsonie połamałem 3 lagi od przedniego zawieszenia, jedna sie tylko zgieła, kilka razy poszły mocowania amorków tylnich - ale zadenemu sie nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek z tego wniosek że simsony nie są dla świrusów, którzy je biora w teren i łamią co się da :buttrock: Mi jeszcze podnóżek na wyskoku odpadł :lol: Więcej nie będe sie chwalił bo wyjdę na jakiegoś rzeźnika :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz urwałem podnóżek jak o kłode zachczyłem, dobrze ze noge zabrałem w odpowiednim momoncie. Póżniej zrobiłem takie składane jak w japońcach i było oki. Ja simsonka tak katowałem bo nie miałem kasy na japonie, ale to było 8 lat temu więc taki smisonek to było naprawde coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja simsona wttresowałem ale nie było takiej hardcorowej jazdy jak na yamaszce. Jak dobrze pójdzie to w tygodniu będę miał wsk "4" podreperuje i tym to się dopiero będzie świrowało w końcu Wiejski Sprzęt Kaskaderski. A tak w ogóle to będę na niej uczył jeździć siostre :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...