Skocz do zawartości

Mój simak!


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to bardziej przypomina motorynke, bez urazy ... ale ten opustoszaly tyl, kierownica z owiewkami i w ogole @ll.

Jedyny plus to mam nadzieje solidny amorek...

 

Z tego co widze na fotkach to ma dwa i to chyba seryjne :? więc :cry:

 

o shit... z boku wygladal jak central ... no coz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu ma racjee!!!!!!!!!! Simak nie jest do jazdy w terenie!!!!!!!!!! A jak juz ktos chce przerabiac to musi umiec to robic!!!!!!!!! A Ty Enduras bez urazy spier***** wyglad tego simaka bo zakładam ze napewno o wiele ładniej wygladał bez tej twojej ,,przerobki,, :?

 

Pozdro 600!!!!!!!!!!! :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu ma racjee!!!!!!!!!!  Simak nie jest do jazdy w terenie!!!!!!!!!!  A jak juz ktos chce przerabiac to musi umiec to robic!!!!!!!!!  A Ty Enduras bez urazy spier***** wyglad tego simaka bo zakładam ze napewno o wiele ładniej wygladał bez tej twojej ,,przerobki,,             :?  

 

Pozdro 600!!!!!!!!!!! :buttrock:

 

lol :lol:

nie za ostro ?

 

co prawda, to prawda

 

Az dziw bierze ze kierownica nie rozchodzi sie na boki w terenie ... nie ma poprzeczki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu ma racjee!!!!!!!!!!  Simak nie jest do jazdy w terenie!!!!!!!!!!  A jak juz ktos chce przerabiac to musi umiec to robic!!!!!!!!!  A Ty Enduras bez urazy spier***** wyglad tego simaka bo zakładam ze napewno o wiele ładniej wygladał bez tej twojej ,,przerobki,,             :?  

 

Pozdro 600!!!!!!!!!!! :buttrock:

 

lol :lol:

nie za ostro ?

 

co prawda, to prawda

 

Az dziw bierze ze kierownica nie rozchodzi sie na boki w terenie ... nie ma poprzeczki :|

 

Dzięki za uznanie. hehe

 

Teraz tak :

 

Po 1

Patrynio. Może rzeczywiscie trochę za ostro mu to powiedziałes. W końcu o gustach się nie dyskutuje ale widać że super ładny to on nie jest :evil:

 

Po 2

Ice

Ja też nie mam poprzeczki i jakoś się trzyma więc.... :D Oczywiście zależy to od jakości kierownicy :(

 

P.S.

Postanowiłem więcej się udzielać w Motorowerach.

W końcu mój bzyk to też motorower.

Szkoda tylko, że większość z was to tylko jawkowicze, romeciarze itp. Chociaż nic do tych sprzętów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea Pl.........a widzisz cos pieknego w tym simaku........lub dobrze przerobionego??? :roll:

 

Pozdro 600!!!!!!! :buttrock: :evil: :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam poprzeczki i jakoś się trzyma więc....  Oczywiście zależy to od jakości kierownicy  

 

taaa faktycznie :buttrock: ... tez masz taka smieszna, teraz sobie przypominam :evil:

Mi dzisiaj sie udalo wyprostowac i skrecic swoja ... ale nie moge dokrecic srub mocujacych przelaczniki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea Pl.........a widzisz cos pieknego w tym simaku........lub dobrze przerobionego??? :roll:  

 

Pozdro 600!!!!!!! :buttrock:  :evil:  :(

 

Ja w ogole nie cierpie "terenowych" :lol: simakow.

 

Szczerze _____________________

 

Simaczek - na ulice i lesna sciezke - takie moje zdanie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz!!!!! Trzymam twoje zdanie!!!!!! Nie ma sensu przerabiac motorów a szczegulnie simaków na takie beznadziejne!!!!!!!! Lub naprzyklad niektózy w simkACh podginaja rame do góry ............ja takiech ludzi nie rozumiem........podabaja sie wam takie simaki z tymi powyginanymi ramami do góry :? ba ja takiuech ludzi to bym zabil.......za niszczenie motocykli!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :D :banghead:

 

Pozdro 600!!!!!!!1 :banghead: :buttrock: :evil:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz!!!!! Trzymam twoje zdanie!!!!!! Nie ma sensu przerabiac motorów a szczegulnie simaków na takie beznadziejne!!!!!!!! Lub naprzyklad niektózy w simkACh podginaja rame do góry ............ja takiech ludzi nie rozumiem........podabaja sie wam takie simaki z tymi powyginanymi ramami do góry  ba ja takiuech ludzi to bym zabil.......za niszczenie motocykli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    

 

Taki z ciebie Leszcz?? To pokaż nam swój motor, bo jeszcze go nie widziałem :buttrock:

A jeśli uważasz że mój simek to śmieć to się słono myślisz chłopcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że większość z was to tylko jawkowicze, romeciarze itp

Bo te sprzety rzadza a nie jakies tam japonie wymyslacie - dobry romet nie jest zly :buttrock:

:lol: :evil: :mrgreen: (joke of korz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduras skoro Cie urazilem to bardzo Cie przepraszam...........

 

Ps. Lubie krytykowac :roll:

 

Pozdro!!!!!!!! :buttrock: :evil: :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...