Skocz do zawartości

DOBRY POCZĄTEK SEZONU :(


mucha56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

To TY przestraszyłeś tą panią? No i jak ci motocykliści jeżdżą 20 m po asfaltowej drodze nie mogła biedna kobieta przejechać bo się motorzysta znalazł :evil: Co z motorkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa - kiepsko czyta się tego typu wiadomość... trzeba się cieszyć w tym wszystkim ze żyjesz stary a moto ... jak nie to to inne :crossy:

 

Jak zwykle nagonka na motocyklistów trwa :banghead:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straty spore, zegary, błotnik przedni, kierownica i wszystko co na niej było czyli manetki dżwignie itd. owiewka, pokrywa zaworów pękła, zbiornik (nowy) do śmieci, co tu pisać parę części może pójdzie na aledrogo. najgożej, że próbują mi winę przybić i wtedy kaski nie wezmę a polonez wart w sumie z 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja w artykule pisze o najechaniu na tył pojazdu , a wiec wina Twoja ... Ty piszesz że nie miałeś szans wyhamować , ale miałes czas położyć motocykl ?! Nie lepiej hamować do samego końca ? Troche niejasności w tych opisach . Grunt że cały jesteś , zdrowia życzę :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wsunięcie się pod tylny błotnik jest tyłem samochodu to wlew paliwa też w samochodach jest z tyłu.

Arek a powiedz mi ile czasu trzeba żeby wyhamować z 70km/h a ile czasu trzeba żeby położyć motor????????????????????

chciałbym zobaczyć jak ty to robisz na 20 metrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straty spore, zegary, błotnik przedni, kierownica i wszystko co na niej było czyli manetki dżwignie itd. owiewka, pokrywa zaworów pękła, zbiornik (nowy) do śmieci, co tu pisać parę części może pójdzie na aledrogo. najgożej, że próbują mi winę przybić i wtedy kaski nie wezmę a polonez wart w sumie z 500zł

Tzn że łachudra sie nie przyznaje, że Ci wyjechała :icon_question:

Oczywiście świadków też nie ma i nikt tego nie widział :icon_question:

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ( właściwie jesteś cały :icon_question: ) i cierpliwości i uporu, bo chyba bez sprawy to nie przejdzie.

Pozdrawiam

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo cały bo według policjantów jechałem ze 200km/h -20m droga hamowania udeżenie motoru w bok poloneza a następnie udeżenie mnie w motocykl, trochę mnie klatka piersiowa boli ale w sumie jest ok.

nie wiem co ta pani zeznała bo nikt mi nie powiedział, świadków też nie ma ale był ksiądz który chciał mi dać ostatnie namaszczenie zanim karetka przyjechała.

wrzucił bym fotkę miejsca wypadku ale nie wiem jak, wtedy Are3k jako drogowy terminator pokazał mi 99 sposobów na ominięcie wypadku :)) (żart)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...