Skocz do zawartości

czy powinno sie wymieniac olej w prełozeniach w skucie speedfigt 2?


kamolH2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem tu nowy :bigrazz: . Chcialem sie was zapytac czy olej w speedfigcie 2 LC w przełozeniach powinno sie wymmieniac czy nie? Bo kurde sam juz nie wim jedni mowia ze tak a drudzy ze nie...... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moj skuterek w tej chwili ma przejechane troszke ponad 17000tys. wiec wypada wymienic, bo juz kupiłem specjalny przekładniowy olej firmy Motul!! :bigrazz:

A oleju mam tyle ile ma byc nie ma zadnych wyciekow :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki wam już wymieniłem!! :bigrazz: A mam jeszcze jedno pytanko a nie bede zaczynał od nowa tematu dlatego napisze tutaj..... otóż mam speeda 2 z roku 2002 i smiga i smigał super tylko teraz cos mu sie troszke podziało bo dostaje tzw. muła i nie wiem czego to jest wina kurde. Tak rolki mam nowe poliniego sprzegło i te spr a w idealnym stanie nawet ostatnio wszystko czysciłem i dalej ma tego muła! :evil: a dokładnie jest tak ze jade np. te 65km/h nagle zwolnie i gdzy daje gazy zeby przyśpieszyc przez jakis czas ma muła i dopiero po jakims czasie sie zaczyna zbierac. Ja mysle ze może by wymienic sprezyne centralną w sprzęgle...??!!!1 nie wiem sam. napiszcie mi co o tym sądzicie tylko sęsownie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no otoż to tak ma !!! a silnik jest chłodzony ciecza nie grzeje sie i ma wszystkie płyny wymienione!!!

poprostu na pewnych obrotach wogle sie nie zbiera coś w tym style...... i poprostu nie wiem co moze byc nie tak a przeciez nie bede nawalał tam smaru jak inni a pozniej ma obroty jak 125 w dwu-sowie a nic nie ciągnie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rolki

w wariatorze masz 2 tuleje które utrzymują talerze , jedna stalowa przesuwna i druga z miedzi czy czegoś podobnego nabita w talerz, jak się zatrą to są problemy ze zmianą przełożenia

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...