Skocz do zawartości

Biegowa piędziesiątka


Gość rasta120795
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rasta120795

Witam wszystkich.

Mam taki problem chciałem wziąć rometa ogar 50 racing ale taki koleś z wioski go wzioł i troche do bani jak w małej wiosce dwa ogary i to jeszcze racing. Dlatego prosze doradzcie czy olać go czy może poszukać jakiejś innej 50ccm ale z biegami jak tak to podajcie jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił też takiego i jak na razie zrobił pare tys i nic mu się nie zepsuło, a z takich innych z biegami to bym ci polecił markowego włocha (aprilia, derbi, cagiva itp.), lub japońca (honda, yamaha, suzuki itp.), a już wybór należy do ciebie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

Ale w sumie zdecydowałem może być romet możecie poradzić coś na temat jego tuningu.

Powiedzcie znajde jakiegoś włocha lub japońca do 5tyś nówke i z biegami. :banghead:

Wpadłem na pomysł żeby wymienić filter na stożkowy włożyć neony na owiewki koło silnika założyć na wentylki te świecidełka na opone ten pasek do okkoła nakleić jeszcze nad wymianą tłumika myślałem na jakiś typowo sportowy,na końcu odbłokować moduł i może cylinder wymienić,

Jak macie jeszcze jakieś propozycje to walcie śmiało.

Edytowane przez rasta120795
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wystrzegał tych nowych Rometów, przynajmniej CRS'ów... Lepiej kupić używane, ale coś markowego.

 

Włocha lub Japońca do 5 tys nowego nie dostaniesz, ale jak dobrze poszukasz to może być to moto z lat 2005 wzwyż.

 

A ten tuning co proponujesz to ma co 2 ogar, po prostu wiocha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

No chłopaki ja mam problem bo musi być nówka starszy sie upiera i też widziałem fajne mallaguti drakon z 2005 albo 2006 za 4500 ale no niestety musi być nówka i myślałem nad ogarem 900 r to co pomożecie zrobić coś żeby sie wyróżniał. Za ile tego simsonka chcesz.

Edytowane przez rasta120795
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2300zł do uzgodnienia. Zależy czy byś chciał samego simsona czy 2-gi silnik też. Może i nie mało jak za simsona, ale cena jest adekwatna do jego wartości. Gdzieś już na forum o nim się rozpisałem trochę, tu masz też kawałek opisu i zdjęcia:

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S,51/52375

 

edit: Znalazłem to co wcześniej pisałem o nim na forum:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1111494

Edytowane przez Lukass102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

Ziomki musi być nówka koniecznie ale sry tego simka sobie odpuszcze.A co powiecie mi na temat GB motors street.OGAR 900r vs Street 50.Pomużcie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...