Skocz do zawartości

okolice Bydgoszczy i Torunia, czyli Kujawsko Pomorskie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !!

Widze, ze z naszych okolic niewiele jest motocyklistow zainteresowanych 4-um. Moze jednak ktos nas czyta.

Odnosnie zakonczenia sezonu mot. w Bydgoszczy - ok. 10 - 11 jest spotkanie na Kartodromie (obok BEST Bike) i pozniej wyjazd na festyn do Koronowa.

Miejmy nadzieje, ze pogoda dopisze

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No fakt, nie wielu z K-P się pokazuje. Ja bym chętnie wpadł, zwłaszcza że nowy jestem. Z AK mam do Torunia rzut beretem, a do Bydgoszczy ze trzy takie rzuty, ale moto którym cieszę się ledwie tydzień, od dnia zakupu dziwnym przypadkiem :? psuje się w dość nieoczekiwanych chwilach, więc mogę sobie pozwolić narazie na wycieczke 5km od domu, żeby potem za długo maszyny nie holować ręcznie :| . Jutro idę znów do mechanika, może ruszy do żelastwo.

 

W każdym razie dużo słońca i taniego piwa na zakończenie sezonu :D . Może od przyszłego sezonu dołącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sobote 30.10 godz. 19:00 jest impreza w Toruniu w Forcie VI dla motocyklistow z okazji zakonczenia sezonu.

Jak ktos jest chetny z Bydgoszczy to jedziemy grupka z Rynku w Starym Fordonie o 19:15, tyle ze raczej katamaranami - przynajmniej w wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

bylem wczoraj na spacerku rowerowym w lesie - kolo poligonu w Toruniu i natknalem sie na obwodnice w budowie - ta co ma laczyc Szczecin i Lodz poza Toruniem. W niektorych miejscach jest sliczny asfalt - kilka prostych. W niedzeile jest tam glucha cisza i nikogo nie ma, tym bardziej, ze to srodek lasu, 0 dojazdow.

Pomyslalem sobie aby na wiosne wybrac sie tam motorem, musze znalezc tylko jakas przyzwoita droge dojazdowa. Ktos jest chetny na taka wycieczke ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe znam te rejony ;)

Widziałem tą budowę jak ostatnio jechałem pociągiem z Torunia do Poznania. No ja myśle że jak wróci słońce to nie ma siły która by mnie powstrzymała przed wypróbowaniem trasy ;)

 

PS. Dziś w Poznaniu padał śnieg, była ciapa, do tego śliski asfalt i wgóle do dupy, ale znalazł się jakiś fanatyk co na skuterku zasuwał na polibude ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

CYTAT

Lato sie skonczylo, zloty takze dobiegaja konca - czas chyba pomyslec o spotkaniach i wycieczkach po miescie.

Mam nadzieje, ze przez wakacje doszlo kilku motocyklistow z naszych okolic i bedzie mozliwosc poznac sie.

Pozdrawiam i do zobaczenia

 

Poniewaz mechanicy z warsztatu zalecili mi odpalanie motoru co tydzien - co 2 tyg jesli tylko bedzie sucho - niekoniecznie cieplo planuje wyjezdzac motorem na ulice Torunia. 25. 12 udalo sie ladnie z pogoda. Jesli jest ktos chetny aby sie spotkac na miescie na moto, oczywiscie bez dalszych wypadow to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

UUU ale nasz temat pokryl sie gruba warstwa kurzu.

Wakacje minely a wraz z nimi dalsze wyjazdy takze, chyba czas na spotkania lokalne.

Jestem pewien ze przez ten sezon jacys motocyklisci przybyli i warto sie poznac.

Prosze o kontakt w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W te wakacje pojeździłem tylko do 15 lipca (dzwon), cały czas remontuje moto, troszke to trwa bo robię to sam i tylko w wolnych chwilach ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku wyjadę na ulice. Już widzę rychły koniec remontu i jeżeli nie będzie padać możemy zorganizować jakieś spotkanie, chyba, że 251 nie pasuje :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...