Skocz do zawartości

CBF 600 vs. ER-6


Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, już, dobrze, niech Ci będzie :bigrazz: Żeby czasem Cię jakiś Ninja nie pogonił :wink:

Ej, ale mowa przecież o sportowo-turystycznych :). Co do ninji i gixera to nie mam złudzeń :D

 

 

No dobrze , a twoje jest jak M jak miłość!

Ee, Yubiego to bardziej jak Kryminalni :D :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale mowa przecież o sportowo-turystycznych :). Co do ninji i gixera to nie mam złudzeń :D

Ee, Yubiego to bardziej jak Kryminalni :D :D

 

To akurat był okres kiedy producenci "przebranżowiali" swoje maszyny, także uważam, że to jest fair tak jak było fair stawianie ZX9R do pojedynku z z konkurencją typu Blade czy R1 :cool: Także Twoja F'ka na tamten moment była sportem i tego trzeba się trzymać :bigrazz:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze motocykla jest porównanie Kawy ER6n, Hondy CBF600, Suzuki Gadiusa i Yamahy XJ6. Może warto żeby autor wątku zapoznał się z artykułem?:)

 

Pozdr.

 

Mam majowy Motocykl i nie znalazłem tam takiego artykułu. Są o XJ6 i ER6, ale porównania nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat był okres kiedy producenci "przebranżowiali" swoje maszyny, także uważam, że to jest fair tak jak było fair stawianie ZX9R do pojedynku z z konkurencją typu Blade czy R1 :cool: Także Twoja F'ka na tamten moment była sportem i tego trzeba się trzymać :bigrazz:

Jesteś brutalny :D. Jak można poczciwą F'kę stawiać na równi z takimi potworami :D :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kupiłem, przeczytałem ... teraz muszę dłużej w pracy posiedzieć :)) przez to :D

No i wg. nich CBF najpraktyczniejsze jest. Faktycznie jeśli chodzi o silnik to do twinów nie podskoczy i jest to pewien mankament, zwłaszcza jeżeli chodzi o elastyczność, ale w mojej opini ABS nadrabia za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...