Skocz do zawartości

Mam swoją GPZ 500 S :)


Inka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Po prawie roku poszukiwań motoru, od momentu zdania egzaminu na kat. A znalazłam, znalazłam, pojechałam, pooglądałam i zakupiłam swój pierwszy motor :) :buttrock: Jest nim Kawasaki GPZ 500 S, moc 60 koni (czyli najmocniejsza wersja) rok produkcji 1993, sprowadzony z Niemiec. Widać po nim, że miał malutkie przewrotki (parkingowe gleby), ale całą siłę uderzenia przejęły kufry i ich stelaż. Przebieg 43900, oryginalny i udokumentowany.

A teraz czas na zdjęcia :

http://lh4.ggpht.com/_Et-XVODnvSc/SgB73kEt.../M1277412_1.jpg

 

Na zdjęciach wygląda prześlicznie, w rzeczywistości wiele od zdjęć nie odbiega. Ma parę rysek, zadrapań i otarć. Ogólnie silnik pracuje ładnie i równiutko, jest tylko do wymiany napinacz łańcuszka rozrządu. Lekko ją obniżę, bo jednak wzrostem nie grzeszę a wolałabym się czuć pewnie jak będę jeździć :) Teraz tylko zarejestrować i jeździć. Czeka mnie dłuuuga nauka ale się nie poddam !

 

Reszta fotek tu GPZ 500 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :smile: Z tymi kuframi jak bagażówka, nic tylko w dalekie trasy, czego życzę :biggrin:

Musisz obniżać? One z zasady są niskie...Ogarniesz raz dwa. No to rejestruj i bezpiecznie lataj :crossy:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufry na szczęście są odpinane (chyba każde tak mają :P ). Nie wiem co teraz po kolei mam robić, czy do przeglądu potrzebne jest np tłumaczenie briefów. W październiku rejestrowaliśmy z narzeczonym samochód sprowadzony z niemiec ale praktycznie wszystko on załatwiał. Nie wiem co po kolei zrobić a chciałabym by w tym tygodniu jeszcze dostał miękki dowód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...