Skocz do zawartości

Audio w Venture


intruder750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki za info. Dzisiaj wlaśnie dzwoniłem do tej firmy - powiedzieli ze nie ma problemu z przestrojeniem... Co do zestawu jeszcze nie kupilem - ale mam zamiar kupić oryginalny tzw. 5 pinowy na kablu. Z tego co sie orientowałem to jest problem z przestrojeniem radia - chyba pozostanie tylko słuchanie Radia Mryja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok dzięki za info. Dzisiaj wlaśnie dzwoniłem do tej firmy - powiedzieli ze nie ma problemu z przestrojeniem... Co do zestawu jeszcze nie kupilem - ale mam zamiar kupić oryginalny tzw. 5 pinowy na kablu. Z tego co sie orientowałem to jest problem z przestrojeniem radia - chyba pozostanie tylko słuchanie Radia Mryja :biggrin:

Cześć.

Podaj namiary na tą firmę co przestraja CB radia, a co do interkomu to jak by ktoś miał schemat to łatwo dostosować te dostępne na rynku, natomiast jestem umówiony z gościem co lubi takie grzebanie i może uda Mu sie to zrobic bez schematu to wtedy dam namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jak to mówią nie można mieć wszystkiego - wyjazd służbowy, a potem urlop z rodzinką. Myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy ! Właśnie planujemy z ekipą jakiś wyjazd jednodniowy po prostu przejażdżka w fajnym gronie - jak będę wiedział więcej konkretów dam znać - zapraszam na wspólne wyjazdy. Tak jak pisałem do niedawna jeździłem RoadStarem, 5 lat temu założyliśmy z chłopakami z całej Polski forum, a potem klub Wild Road Star BrotherHood to jest strona forum od którego to wszystko sie zaczęło http://www.yamaha-roadstar.pl została nawet utworzona w tej chwili zakładka dla posiadaczy XVZ 1300. Co niektórzy przesiadają się właśnie na Ventury więc taka zakładka jest potrzebna zawsze przydatne wiadomości, serwisówki itp. są przydatne.

A i na forum dużo fajnych chłopaków z całej Polski. Strona nasza Klubowa aktualnie jest w przebudowie ale działa forum http://www.wrs-og.pun.pl

Tak jak pisałem wcześniej jest nas kilku z naszego rejonu, często spotykamy się rodzinnie, ogniska, wyjazdy na niedzielne grillowanie nawet z dziećmi - taki jest nasz klub. Jeżeli macie ochotę zapraszam.

Lewa w Górę!

Edytowane przez Haytauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gorzal, sprawdź przycisk nadawania przy lewej manetce (rozbierz ją i wyczyść styki). Miałem takie objawy w CB jak ty i to po przestrojeniu i spec z Rzeszowa nie mógł znaleźć przyczyny (w Rzeszowie robią nasze radyjka CB na towarowym PKS-e). Kilkukrotnie sprawdzał spec radio i całe połączenie i drapał się po głowie. Po pół godzinie okazało się że styki przy włączniku obok manetki nie łączą bo mocno się zabrudziły. Po oczyszczeniu od razu wszystkie dolegliwości ustąpiły i wyjechałem z radyjkiem w traskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...