Skocz do zawartości

Husqvarna TE 310 '09


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Husqvarna TE 310 została wybrana najszybszym i najłatwiej prowadzącym się motocyklem w specjalnym teście zorganizowanym przez francuski magazyn Enduro Mag.

 

Spośród wszystkich enduraków na 2009 dostępnych na rynku, jury wybrane przez magazyn zdecydowało, że to właśnie Huska jest numerem 1!

 

Jest to świetny wynik dla motocykla, który zdecydowanie posiada wszystko co potrzeba aby stać się faworytem każdego amatora Enduro.

Edytowane przez Fajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Husqvarna TE 310 została wybrana najszybszym i najłatwiej prowadzącym się motocyklem w specjalnym teście zorganizowanym przez francuski magazyn Enduro Mag.

 

Spośród wszystkich enduraków na 2009 dostępnych na rynku, jury wybrane przez magazyn zdecydowało, że to właśnie Huska jest numerem 1!

 

Jest to świetny wynik dla motocykla, który zdecydowanie posiada wszystko co potrzeba aby stać się faworytem każdego amatora Enduro.

Witam!

Uwazam ze motocykle Husqvarna niczym nie odstepuja od japonskiej czy austyjackiej konkurencji.Dowodem niech bedzie test francuskiego magazynu.ps W tej chwili mam druga huske TE510 wczesniej SMR510 i jestem bardzo zadowolony,to dobre i mocne moto Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki coś mi to wasze podjarywanie się subiektywnymi wynikami jakimś tam testu wygląda na pocieszanie się, nie zrozumcie mnie źle ja Husqvarnie życzę jak najlepiej ale to że gazeta X uważa że Husqvarny są "the best" nie zmienia niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki coś mi to wasze podjarywanie się subiektywnymi wynikami jakimś tam testu wygląda na pocieszanie się, nie zrozumcie mnie źle ja Husqvarnie życzę jak najlepiej ale to że gazeta X uważa że Husqvarny są "the best" nie zmienia niczego.

 

To sluszna uwaga ze taki test zrobiony przez czaopismo nie jest do konca obiektywny i majrodajny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrozumcie że jeżeli firma wypuszcza na rynek nowy model to wszelkie testy są "opłacone" z góry i wszystko jest naj naj naj :bigrazz: sory ale taka jest prawda (żeby nie było, jezdziłem huską te 450 i nie mogłem narzekać) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...