Skocz do zawartości

Zaproszenie do WALCA


czoperski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że Sabre bardzo mi się podoba, jednak doszedłem do wniosku, że po przesiadce z VT700 nie odczuł bym wielkiej różnicy, więc chyba będzie jakaś inna V-ka.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu zajebisty motocykl niepotrzebnie poobwieszany jak choinka...

 

Sorry, ale nie rozumiem tego dążenia do psucia linii motocykla

Motocykl jest chyba najbardziej osobistym pojazdem, więc jak kto lubi ;)

A aż tak bardzo poobweszany to nie jest.

 

I wiesz, psucie lini motocykla, u mnie nie ma licznika, kontrolek w większości, a będę jeszcze likwidował wskaźnik paliwa, migacze uważam za zło konieczne, bo w tym momencie mam już za dużo dodatków wg mnie na motocyklu. Więc jak kto lubi ;)

 

A moto fajne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że co kto lubi.

Moje zdanie - całkowicie subiektywne i nikt nie twierdzi że jedyne słuszne - jest takie że dodatki psują wizerunek motocykla.

Uważam że z takimi wydechami i malowaniem byłby piekny bez jakichkolwiek dodatków.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie - całkowicie subiektywne i nikt nie twierdzi że jedyne słuszne - jest takie że dodatki psują wizerunek motocykla.

Dokładnie tegoż samego zdania jestem :)

Jak bym chciał coś w co by trzeba było upakować toboły, to bym kupił jakąś FJR1300, Bandita 1250S albo innego Gold Winga. A śmiać mi się chce jak większość czoperowców i kruzerowców obwiesza bambetlami swoje maszyny, a latają tylko w około komina :D

 

Uważam że z takimi wydechami i malowaniem byłby piekny bez jakichkolwiek dodatków.

O tak, Sabre ma piękną linię :clap:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

niezaprzeczalnie motocykl to indiwidualna sparawa właściciela - dodatki jakie ma mój były "wyhaczane" w dosyć długim procesie doboru.

Sakwy - dla mnie MUSZĄ być :icon_twisted: bez nich motong jest za chudy. ( moim zdaniem )

Jedyna rzecz, którą chyba zdejmę jeszcze dzisiaj to frendzle - zajeżdzają świńską dupą :icon_biggrin:

Szkoda, że siodło jest zintegrowane, bo żona i tak rzadko ze mną jeździ.

Natomiast, moje oparcie naprawdę jest przewygodne - w ciągu pierwszych dwóch tygodni nawinąłem 1,5k km i zdecydowanie je zostawiam choć motocykl bez jeźdźca z postawionym oparciem faktycznie wygląda tak sobie ( zapomniałem złożyć do zdjęcia ) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na otwwarciu sezonu w Częstochowie. Zauwazyłem, że przez obwieszanie bambetlami motocykle traciły wszelką indywidualność. Nie było szans na odróżnienie jednego cruisera od drugiego bo wszystko zasłaniały dodatki. De facto wszystkie były prawie identyczne: szyba, frędzle, lightbary, gmole, sakwy i oparcia.

 

Dobra, ponarzekałem :)

 

Teraz moja machina. Ma dokładnie tydzień od czasu gdy zszedł z niej lakiernik. Dostanie jeszcze chromowany mały bagażnik i czarno-czerwony piórnik za kanapą. I to wszystko.

 

http://images43.fotosik.pl/110/bfa98cdf449be602med.jpg

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...