Skocz do zawartości

Szyba do volusi 800


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem violi z 2004 roku (zdjątka niedługo), niestety moto jest ubogo ubrane, a włąściwie poza krawatem na bak i stelażami pod sakwy - bida. Szukam więc szyby do tego modelu co polecacie kasa do 750-800pln. MGG ma taka szybę, ale czy warto (jak z jej wykonaniem, bo słyszałem różne opinie), a może jakieś inne propozycje. Chciałbym aby szyba była demontowalna, ale nie jest to najważniejsze. Wszystkie uniwersalne ,mocowane do kierownicy odpadają. Prosze o pomoc.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem wpisywałem: volusia szyba i inne powiązania, ale wyskakuje ciagle brak postów.

 

Dzięki za przeniesienie w odpowiedni dział, będę nastepnym razem bardziej uważał.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w klubie jest jedna Viola,bogato ubrana.Zapytam skąd ma szybę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej miałem MGG i oryginał. Tzn. MGG na szczęście krótko. Nie jest to jakiś nędzny shit, ale ostatecznie stwierdzam jednoznacznie, że na szczęście nie pasowała i musiałem ją odesłać.

Kupiłem oryginał w niemcowni. Tanio nie było, ale różnica była zdecydowana. Mocowania wyglądały dużo staranniej, brzegi lepiej oszlifowane, a metalowe cześci przy szybie były chromowane, a niej jak w przypadku MGG polerowane z aluminium.

 

Zdemontować ją można, ale nie warto., Mocowania wyglądają kiepsko, a żeby je także zdjąć trzeba się nakręcić i zdejmować chromowaną osłonę spod reflektora i odkręcać listwę mocującą kierunkowskazy.

Zresztą wygląda dobrze więc po co ją zdejmować.

 

Moja rada - szukaj oryginalnej. Kasę przełkniesz a nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...