Skocz do zawartości

Duży facet szuka dużego choppera


porywacz_zwlok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałeś jakie masz wymiary. Jeśli na prawde jesteś duuży to jest odpowiedni sprzęt dla ciebie.

 

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=608039713

 

Czarek - kolega napisał, że nie chce wozić torby z narzędziami :)

 

za 15.000 można znaleźć fajnego VN 1500 w modelu z 96/97 roku. Myślę, że to z dużych maszyn za małe pieniądze najlepszy wybór. Co prawda nie jest to chopper ale to chyba nie ma aż tak wielkiego znaczenia skoro VZR, który nie jest chopperem też Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bardzo poważna różnica jest pomiędzy intruzem 800 a 1400? bo to osiągalny sprzęt w granicach 10k - 15k zł

 

Pisząc o Intruderku 800 miałem na myśli Volusię. To zupełnie inne moto niż Intruz 1400. Większy gabarytowo, nadaje się dla sporego faceta. Sam mam 185cm i 100kg i do Volusi się przymierzałem i było OK. W końcu jednak wybrałem DS1100 (zeszły rok).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porywacz, było się pokazać w Wiśniówce, to bys sie przysiadł do violi :-P

 

btw

myślę o przehandlowaniu swojej niuni, jak bys chciał do tych 15 jeszcze trochę dołożyć (z 5 ????), to mozemy pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porywacz, było się pokazać w Wiśniówce, to bys sie przysiadł do violi :-P

 

btw

myślę o przehandlowaniu swojej niuni, jak bys chciał do tych 15 jeszcze trochę dołożyć (z 5 ????), to mozemy pogadać

 

800 to nie za mało troszkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 to nie za mało troszkę?

Chyba trochę za mało.Po sezonie będę sprzedawał swoje 1600.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niutonometrów

przyjemności z jazdy

nie nudzenia się przy ruszaniu ze świateł

 

Tym bardziej, ze jak napisales bedziesz jezdzil z pasazerkä, + bagaze i moze czasem pod görke. No i potem zeby ten zestaw zatrzymac, to jedna tarcza hamulcowa na przodzie moze niewystarczac. Teraz mam DS 1100 -i nie jest to koniec wspinaczki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porywacz, ja zamieniłem sevenkę na volusie, z podobnych powodów dla ktorych ty chcesz kupic "ciotera", na lajtowe śmiganie wystarczy. Ale to nie śmiganie w stylu SF, hamulce tez nie te ino pozycja sporo wygodniejsza, dla pasażerki w szczególności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie motor . Mam 10 tys. zł na motor ale mam problem z wybraniem jakiego kupić sobie. Moja postura to 195 cm. wzrostu i okol 100 kg. wagi . Może pomożecie mi wybrać jakiś motor , byłbym bardzo wdzieczny za pomoc .

 

 

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 10 tys. zł na motor ale mam problem z wybraniem jakiego kupić sobie. Moja postura to 195 cm. wzrostu i okol 100 kg. wagi .

 

Cóż - przy Twoich parametrach biologiczno-finansowych ciężko będzie znaleść odpowiedni sprzęt. Przy takich gabarytach to tylko sprzęt ciężki, jak Road Star, Intruder 1500, VTX 1800, Vulcan 1500 lub 2000 itp. ewentualnie Drag Star 1100, ale może być już przyciasny. Na mniejszych sprzętach będziesz po prostu wyglądał jak na motorynce, maszyny z 1 tarczą i bębnem z tyłu mogą mieć problem z zatrzymaniem Waszego zestawu itp. Pomyśl o zwiększeniu budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie na pierwszy moj motor moge wydać 10 tyś zł wiekszej sumy nie moge mieć . Jezeli ktoś jeszcze bedzie wiedział jaki był by dla mnie dobry motor to prosze o odpisanie >

 

pozdrawiam

ja bym sugerowal BMW.np.:R80 RT.za 3000€ dostaniesz juz dobry sprzet ktory Ci starczy na lata.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...