Skocz do zawartości

Moje pierwsze 2 koła


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiosna już zawitała do naszego kraju, czas więc wybrać swoj pierwszy motor. Autem jezdze od 6 lat- motorem tylko na PC-cie.

Wpadł mi w oko na początek taki okaz:

http://moto.allegro.pl/item603668240_motoc..._tanio_dkm.html

Jak uważacie czy warto się ładować w taki wynalazek ? Dodam że będzie to mój pierwszy motor i bedzie służył jako transport do pracy (10km w jedna mańkę)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiosna już zawitała do naszego kraju, czas więc wybrać swoj pierwszy motor. Autem jezdze od 6 lat- motorem tylko na PC-cie.

Wpadł mi w oko na początek taki okaz:

http://moto.allegro.pl/item603668240_motoc..._tanio_dkm.html

Jak uważacie czy warto się ładować w taki wynalazek ? Dodam że będzie to mój pierwszy motor i bedzie służył jako transport do pracy (10km w jedna mańkę)

Pozdrawiam !

Nie napiszę złego, nie napiszę też dobrego słowa o azjatyckim motocyklu gdyż nie posiadam takowego.

Poszukaj na forum a poznasz znaczenie słowa "gwarancja", "bezawaryjność", "serwis" i podobnych w świetle motocykli z podobnych "marek" - niemniej musisz czytać między wierszami. Dlaczego ? Ktoś wprost nie napisze że jego motocykl jest do dupy :) Napisze że np poluzowała się śrubka, odpadło to i owo ale wszysto ogólnie git - nawet jeśli usterek jest tyle że można nimi obdzielić kilka "japończyków". Moim zdaniem, zastanów się nad używanym japońskim motocyklem - zaoszczędzisz sobie wielu nerwów :)

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipp akurat lipy nie wciska. Ich produkty są dobrej jakości.

A ile taki sprzęt wytrzyma?

Masz tu stronkę kolesia, który śmiga po świecie analogicznym sprzętem tylko dystrybucji ROMET.

U góry jest nowy, w bardziej wypasionej wersji, którego dostał od ROMETA za darmo, po 30 000km tym starym, niebieskim.

W tabeli poniżej masz przebieg i wszystkie usterki jakie mu się przydażyły.

http://william350.w.interia.pl/motocykl.html

Sam oceń.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście polecali tak do max 5 koła ?

 

to samo, co wszystkim pozostałym zadającym to pytanie

 

BTW w dziale chopper/ cruiser jest najwięcej opinii nt. chińszczyzny, polecam m.in. temat lepszy nowy chiński czy używany japoński

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

GS, CB, Bandit, XJ, ale nigdy nie chińskie, lepiej wydac 5k na coś używanego niż na nowy azjatycki chłam.

Dla Twojej informacji - Japonia leży w Azji ;)

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...