Skocz do zawartości

szto to za maszyna? (honda)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czołem!

 

Ja sie zastanawiam nad zakupem tego motorka, miałem okazje na nim siedzieć ale na lawecie i miałem mieszane odczucia ale to w koncu maszynka za 6 tys i w dodatku made in China... szukam czegoś ekonomicznego niekoniecznie jeżdzącego 300 kilo na godzine... Dodam że jestem laikiem jeśli chodzi o serwisowanie motorka, a tu nówka i gwarancję tez ma wiec oferta wydaje sie być kusząca... :mrgreen:

 

Jeżeli ktos już posiada to "cacko" to bardzo prosze o opinię ! !! !! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazje widzieć to coś na żywo...

Cóż moge powiedzieć- tragedia!!

Ja bym zdeydowanie wolał kilkuletnią NSRke- napewno o wiele bardziej niezawodna będzie, jakość wykonania nieporównanie lepsza a to z jakich podzespołów jest zbudowany ten motorek i jak to wszystko wygląda pozostaie bez komentarza...

 

Wg. mnie szkoda zachodu i kasy! Tandeta, kicz, ochyda, paskudztwo i totalna klapa- to są jedyne słowa jakie przychodzą mi na myśl gdy przypominam sobie ta maszynke. NIe wiem jak to jeździ ale jeśli tak jak wygląda to sory ale to jedna wielka pomyłka...

 

Widziałem jednak w katalogu tej firmy(a raczej na ściacnie) plakacik z innym motorkiem, nieco bardziej sportowym i prezentował sie o wiele lepiej(choć nie wiem jak to by wyglądało na żywo!?) jednak widziałem że cena to było już przesżło 13 000 a tyle warta jest moja CBRka i choćby mnie ogniem przypiekali to bym sie nie zamieszał! :buttrock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie miałem okazji iwdzieć tego na żywo, ale wydaje mi sie że to całkiem spoko motorek. Duży plus to cena: co innego kupi za tą cenę?? Duzym minusem jest to 150ccm - zeczywista ni wte ni wewte. Gdyby udawało się zo zarejestrować na 125 to jeszcze przed kupnem swojej rski chyba rozważał bym kupno tego wynalazku.

 

A no i jeszcze gwarancja... jak sie zacznie chrzanić to i tak muszą naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z kolesiami którzy są maniakami skuterów i mówili ze ich kumple którzsy śmigali skuterami tej marki narzekali.

Wszyscy kupili skutery w mniejwięcej tym samym czasie i wszystkie miały jakąs wade fabryczną która po jakimś czasei zacęła dawać sie we znaki i skuterki gdy były ciepłe nie paliły w ogóle...

No i naprawili w ramach gwarancji tylko szkoda ze skuterki były osłyłane aż do producenta a oni byli bez moto całkiem sporyu kawałek czasu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby udawało się zo zarejestrować na 125 to jeszcze przed kupnem swojej rski chyba rozważał bym kupno tego wynalazku.

 

A no i jeszcze gwarancja... jak sie zacznie chrzanić to i tak muszą naprawić :)

 

Sam dealer pisał gdzień że można zarejestrowac to na 125 ccm... I ja sie zastanawiam nad 7 letnią NSR'ką a tym nowym 150 ccm w gre wchodzi jeszcze jakis lekki choperek typu Rebell'ka.. z tym że mam bardzo złe doświadczenia z używanym sprzetem aczkiolwiek japońskim i niewykluczam zakupu tej chińszczyzny... w końcu to pachnaca nóweczka, myśle że na pierwszy motor z "biegami" była by w sam raz... a części sa tanie jak barszcz (ciekawe czy cena jest adekwatna do jakości :? )

 

Przejade się w wolnej chwili na giełde samochodowa do Gliwic i zobacze co tam można zakupić ze sprowadzanego sprzetu w podobnej cenie i pojemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...