Skocz do zawartości

Za krótkie rękawy w kurtkach :/


Rekomendowane odpowiedzi

Mialem 30% znizki w je*anym liberty motors ale niestety zadna kurtka na mnie nie lezy. Jesli w niektórych rekawy byly prawie ok to niestety kurtka byla za szeroka i to dosc mocno.

Jedyna kurtka jaka znalazlem to bylo 2 lata temu na motobajzlu w Łodzi (Funt&Co). Niestety ciuch ten ma za sobą 40k km jazdy po 12h dziennie na kurierce i chcialbym cos świeżego.

 

Znacie moze firmy które robią modele dla ludzi z dlugimi rękami? Pozdro 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z wyborem kurtki bo jestem wysoki i szczupły. Ja poradziłem sobie w ten sposób, że kurtke skórzaną zrobiłem sobie na zamówienie w Tarborze. Nie wiem czy będzie Ci to odpowiadać bo to raczej ciuch na początek. Skóra jest niedroga, solidnie uszyta i wytrzymała ale wentylacji nie ma praktycznie żadnej.

 

edit: Jakby co to tu masz adres strony: www.tarbor.pl

Edytowane przez Liartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skóra na sporta to szycie na miarę - RedLine, PSI, Gimoto. Tarbor ma kroje klasyczne i typowo na choppera. Jest kombik przypominający sportowy, ale bez rzepów na slidery (pewnie by dorobili na życzenie) Jak tekstylia to Modeka ma długie rękawy (skórzany kombik sportowy też mają - Modeka XP, ale leży inaczej niż tekstylia w tym samym rozmiarze)

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kurtka ma za krotkie rekawy ( pytanie tylko o ile za krotkie ) to mozna sprobowac zalozyc " dluzsze " rekawice .

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja latam w krótkich rekawicach po miescie. Pozatym nie jestem chetny wyłozyc 700 albo i wiecej na coś co ma za krótkie rekawy.

 

Metro odwiedzalem w styczniu i panowie mi powiedzieli ze moga mi skrócic ręce he..

Zakladalem pare kurtek u nich i wygladalo to dosc kiepsko :/

 

Jedyne kurtki jakie znalazlem i sie nadaja to Funt i Modeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...