Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Nic tylko pogratulować spotkania :)

 

Kurcze, pierwszy raz żałuje, że moja Kawa taka młoda, raptem 11 lat ;)

Muszę przyznać, że formuła spotkań z tego co poczytałem i pooglądałem na fotkach bardzo mi się spodobała. Jak tylko przyjmiecie na kolejnym spotkaniu taką małolate to się będę pisał ;)

 

 

Edytowane przez Horb

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marzy mi się następne Spotkanie Starej Japonii, co Wy na to :icon_question: :icon_question:

:crossy:

 

 

My na to jak na lato :clap: Sierpień za pasem wiec najwyższa pora planować jesienną edycje co by wszystkich chętnych terminowo zadowolić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się marzy :crossy: w Karkonoszach :biggrin:

 

My na to jak na lato :clap: Sierpień za pasem wiec najwyższa pora planować jesienną edycje co by wszystkich chętnych terminowo zadowolić :wink:

 

Hehe, co do terminów to spora grupa 2-4 października do Borek na spęd przybędzie :cool:

Oj przepraszam, od terminów to nie ja jestem :rolleyes:

 

pozdro

 

Toolman,

gratulacje :clap: :clap: , ale teraz trzymaj kciuki, by Buber zmienił charakter spotkania :biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, też bym was wszystkich raz wtóry chętnie zobaczył. Buber musi zmienić charakter spotkania w taki sposób, żeby to się zbieranina za wielka nie zrobiła...poza tym, dla mnie, nie ma znaczenia czy ktoś przyjedzie na Starej Japonii czy na innym żelastwie!

 

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, Buber weźmie szminkę i zmieni charakter... :icon_rolleyes:

Charakter to od was zależy, od nas zależy..... yyyyyy.... jakie będzie ciasto :icon_mrgreen:

Z oficjalnego punktu widzenia jedyna zmiana jaką trzeba wprowadzić to zamiast SSJ zrobić SSSJ czyli Spotkanie Sympatyków Starej Japonii. A sympatyk na innych moto też może jeździć (z wyjątkiem Triumphów... żartowałem ;) :flesje: )

 

A na poważnie - wstępnie można planować, ale.... jest taka możliwość że pojadę na kontrakt i nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie kiedy to się stanie, a chciałbym wrzesień... No ale zobaczymy.

Rzucajta terminami, po wakacjach jesteśmy z Piaffe w chacie. I żeby być politycznie poprawnym - chyba że macie na myśli inne, ciekawe miejsce w Polsce... :smile:

A co do ograniczeń, hmm, nie chciałbym żeby impreza była klubem wzajemnej adoracji. W końcu co spotkanie dojeżdża ktoś nowy i chyba do tej pory się nie sparzyliśmy? Wszak trzeba nieść dobra japońską nowinę pod strzechy, nie?

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkania - wiadome

Termin spotkania – tymczasowo bez znaczenia

Status imprezy – zależy od gospodarzy

Ciasto – wszystkie ciasta Piaffe są wyśmienite :bigrazz:

Właściwie to można założyć nowy temat.

 

Hihi,

jak się uda, to Buber nawet będzie w tym czasie w domu. :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to można założyć nowy temat.

Aaaa, to w takim razie taka pani co ma liżącego pokemona w avatarze musi się wypowiedzieć... No takie czasy. Ktoś musi dowodzić i podejmować decyzje, nie? :icon_eek:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...