Skocz do zawartości

suzuki gsxr 1000 k1


jarek7770
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.też mam gsxr tylko że k6.ostatnio zmieniałem w nim olej i zalałem motul 300V 10W40 pełen syntetyk.Tobie również poleciłbym full syntetyk.Wymiana co 6 tyś. km. lub jeśli nie przejedziesz takowych kilometrów to olej należy zmieniać co rok.Olej smaruje zarówno silnik jak i skrzynię biegów.A jaki olej był wlany wcześniej?Te 10 tyś. to jest to oryginalny przebieg?

Edytowane przez wojtek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak mi ktos poradzil motul 5100 10w 40 i zamowilem go ale jesli lepszy bylby motul 300v

(i taki bardziej doradzasz to ew zmienie na tamten no i oryginalny przebieg 10500km bo z angli ktos pewnie malo jezdzil ale z tego co znam anglikow bo robie przekladki takich samochodow te te malpy wogole oleju nie zmieniaja i chyba nawet malo mam oleju i swiece musze zmienic bo chyba nie pali na jakas nie rowno chodzi na wolnych i jak odpalam to musze troche od razu na obroty wejsc bo gasnie na cieplym nie ale na zimnym czy to normalne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wczesniej mialem jeden dzien tzr ale sie rozbilem :D:D no i teraz na drugi sezon kupilem tego gsxr ale masz racje nie mam kompletnego pojecia co i jak :) jak na razie to 22 km zrobilem i jezdzi fajnie ale boje sie po zlych wspomnieniach heh ale od czego takiego forum wlasnie zeby doradzic no nie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wczesniej mialem jeden dzien tzr ale sie rozbilem :D:D no i teraz na drugi sezon kupilem tego gsxr ale masz racje nie mam kompletnego pojecia co i jak :) jak na razie to 22 km zrobilem i jezdzi fajnie ale boje sie po zlych wspomnieniach heh ale od czego takiego forum wlasnie zeby doradzic no nie :bigrazz:

 

no comment.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko zmienilem olej no motul 5100 i filter oleju oraz swiece na cr9e takie jak byly tamte byly dobre jeszcze ale jak juz nowe byly.. wiec chodzi o to ze on na wolnych tak cos nierowno pracuje od poczatku tak bylo ktos mi mowil ze one tak chodza ale teraz czasami mi gasnie jak zejdzie z obrotow no i jak na wolnych szybko przekrece manetka to go zalewa chyba tez gasnie ?? ktos cos poradzi czy od razu mam rozbierac ?? moc ma dobra ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoje kino więc rozbierać możesz ile razy chcesz. Prawdopodobnie po takim zabiegu przestanie całkiem chodzić chyba, że jesteś w stanie zdiagnozować i odpowiednio ustawić niektóre sensory w systemie efi suzuki. To nie fuma125 tylko układ motronic...moc ma dobrą zapewne w porównaniu do twojego poprzedniego sprzętu...porównaj z dobrym K1 to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...