Skocz do zawartości

Wspólne endurowanie


RONIN 47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje chętnych na wspólne upalanie sprzętów. Zadnych torow, tylko dzika jazda po lasach i nie tylko :crossy: . Nasz region znam całkiem niezle i jest tu pare fajnych miejsc do jazdy takich jak chocby roztocze. Termin, punkt spotkania i trasa do obgadania. Jakby pogoda dopisała to nocleg w terenie przygodnym(jakies ognicho, kielbacha i piwo-ja swoj chlop jestem :biggrin: ) Czekam na propozycje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Jeździmy na dwie Yamaszki DT 125 i Gilerę 500, najczęściej na południe od Lublina. Preferujemy zróżnicowany teren (górki, wąwozy); asfalt właściwie tylko na dojazdy. Generalnie chłopaki dobrze sobie radzą w terenie, tylko na mnie trzeba zawsze czekać :smile: Trochę daleko mieszkasz ale myślę że można umówić się w połowie drogi między Lublinem a Hrubieszowem i spróbować razem postraszyć sarenki.*

 

* oczywiście to tylko taka przenośnia, nie straszymy celowo zwierzyny płowej, ani żadnej innej zwierzyny :icon_exclaim:

 

pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki , szczerze mówiąc też bym chętnie polatał w większej grupie , poznać nowych chłopaków ;)

 

Może ustawimy się jakoś konkretniej?

:icon_biggrin:

pozdrawiam , Bartek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pogoda dopisze i znajdzie się trochę wolnego czasu to można się spotkać (taki mikro-zlot, bo pojeździć w 5 i więcej moto to raczej ciężko) w tę sobotę. Jeżeli się nie uda to następna sobota (16.05). Myślę, że jeden z tych terminów jest jak najbardziej realny.

 

A tak było ostatnio

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Jd5ZRSaVDI

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że ładnie sobie polataliście , cos pięknego...

 

odzywajcie sie do mnie jak będziecie gdzies ruszać , chętnie bym sie przyłączył jeśli nie macie nic przeciwko ;)

 

moje gg : 6072942

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że niezle katujecie swoje sprzęty,a co do terenu to jeżeli to jest Otrocz a nie Otrocza to byliście o krok o de mnie, bo ja mieszkam w batorzu. Jeżeli jeszcze macie ochotę na tutejsze pagórki to zwołam chłopaków i pojezdzimy razem po pagórkach! Tel.697 166 499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko będzie zgodnie z planem to w sobotę 30.05 wyskoczymy gdzieś

na południe od Lublina, myślę że nie będzie problemu żeby zahaczyć o Batorz,

tym bardziej że macie tam bardzo fajne wąwozy. Jeżeli będę już coś konkretnie

wiedział to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...