Skocz do zawartości

Honda Steed


Limo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem koledzy z nogami do przodu :P. Potrzebuję porady. Kupiłem bratu Hondę Steed 600 z 95 roku. Domyślam się że jest to jakaś odmiana shadowki. Według brytyjskich dokumentów została sprowadzona na Wyspy w 2001 roku. Podejrzewam że był to import z Japonii, ponieważ wszystkie naklejki, plakietki, etc. są po japońsku, przednie kierunki świecą się cały czas (ale tylne już nie), światła zapalają się automatycznie po przekręceniu kluczyka, i o ile dwie ostatnie cechy mogłyby sugerować import ze Stanów, to licznik był oryginalnie w km (teraz jest tam naklejka z milami). Z resztą nieważne. Sprzęt wygląda tak:

 

http://yfrog.com/06pict5898vi5j

 

Teraz czas na pytania :).

 

1. Trzeba zmienić olej i filtr, tylko nie wiem czy mam poprosić o taki sam filtr jak do VT 600 z 95 roku czy inny?

2. Cięgno ssania trzeba cały czas trzymać podczas rozgrzewania moto bo jak się puści to wraca do poprzedniej pozycji. Trochę to niewygodne. Też tak macie?

3. Jak zrobić żeby przednie kierunki tylko migały a nie świeciły się cały czas?

 

Z góry dzięki za pomoc :). Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego,

jeśli chodzi o filtry i inne części eksploatacyjne to z mojej wiedzy jest to to samo, co VT 600, a najpewniej zadzwoń i upewnij się w serwisie. Co do kierunków to jak możesz nie rezygnuj z tego dobrodziejstwa, jesteś niesamowicie widoczny na drodze. Ja u siebie zmieniam trochę gratów i obecnie kombinuję jak przełożyć gniazda do żarówek dwuwłóknowych, aby w nowych kierunkach też mieć na stałe. A swoją drogą gratuluję zakupu i długiej bezawaryjnej jazdy dla Brata. Aha z tym cięgłęm to trza by rozebrać, bo może takie cierno jest zużyte, abo przy gaźniku cóś się rozpyliło, jest jeszcze opcja, ż epoprzedni właściciel przesmarował coś za dużo... :icon_biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...