Skocz do zawartości

Simeringi


Budzik-WGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

najlepiej wyjmij je z motocykla. Jak bedziesz je mial wyjete, poluzuj male nakretki u dolu widelca, odkrec te duze sruby u gory, wyjmij sprezyny i wtedy odkrec do konca nakretki.Rozłóz wszystko, przemyj i wyjmij simmeringi.(trzeba podwazyc srubokretem)Teraz trzeba wszystko poskładac,nowe simmeringi nakladasz pod koniec (jak nie ma jeszcze gornych srub), trzeba je pokryc olejem i nasunac na widelec. Do ich wbicia mozesz uzyc starych-poprzez nie, udezaj lekko mlotkiem (najlepiej młoteczkiem) do okola, tak zeby sie nie zaklinowaly.i gotowe, wystarczy tylko wlac olej i zamontowac lagi do motocykla.

mam nadzieje ze wszystko jasne.jak nie to pytaj

pozdrawiam

 

etz 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki.........wielkie dzieki......przynajmniej wiem jak sie do tego zabrac :D .........

 

Jeszcze jedno,,,,,,,jakim olejem to zalac? :D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

chyba troche zakręciłem z tymi górnymi śrubami. :?

Żeby wyjąć widelec, trzeba górne śruby odkręcić, ale po wyjęciu lagi, wkręć je spowrotem(nie wyjmuj sprężyny), odwróć lage i odkręć te małe nakrętki.Dzięki temu, łatwiej jest je odkręcić(sprężyna dociska element na którym są nakrętki).

Przy składaniu też wsadz sprężyne i dokręć górne śruby a dopiero potem nakręć nakrętki- inaczej wewnętrzna część będzie sie obracać a po obróceniu lagi wpadnie do srodka, oczywiscie przed montarzem widelca w motocyklu trzeba górną śrube odkręcić.

Ja leje amortyzol zmieszany z miksolemi (1:1) i jestem zadowolony.

 

etz250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...