Skocz do zawartości

Dławienie gsxr


Rekomendowane odpowiedzi

cziken929 jak niemasz nic mądrego do powiedzenia to sie nie czepiaj koledzy wyżej wiedzo o czym mówjo to i błędy im nie przeszkadzajo a ty niemasz nic mądrego do powjedzenia to głupotami sie zajmujesz.A teraz odnosinie gsxra co do spalania to chiba nie jest tak żle z tą temperaturo bo kolektory też sie nie odbarwiaio są normalne na tyle to chiba można latać .Orginalnego filtra niemam i nie kupuje co najwyżej za jakiś czas kupie powercomandera i będzie ok i inna moc.Pozdrawiam koledzy ciebje też cziken929

 

No cóz...poraz kolejny podtrzymuje wersje pierwotną. Mam stałą kolejkę 6 tygodni i nie muszę się udzielać ale jesteś gigant i mówię poważnie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok cziken929 spoko może zareagowałem zbyt nerwowo ale nie musisz sie wysimjewać z moich błędów miałem z nimi problem odkąd pamiętam tak wogule niemam nic do ciebie nie szukam tu wrogów tylko kolegów a wracając do gsxra to jak najbardziej bjore sobje do serca wasze rady i wiem że macie racje chodzi mi oto że nie jest jeszcze tak zile z tym spalaniem a niemam orginalnego filtra bo w takim zestawie kupiłem .Przetrzymam to narazie a puziniej założe power comandera i będzie ok.Jeszcze puziniej sprawdze jak tam siwjece po kilku km.Wielkie dzięki za podpowiedzi i sory jak kogoś wkużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym przydlawil lekko wlot powietrza. To takie rozwiazanie tymczasowe, zeby Ci nie psulo silnika. Co moze zrobic uboga mieszanka pisali koledzy wyzej ;)

 

Na twoim miejscu bym przydlawil lekko wlot powietrza. To takie rozwiazanie tymczasowe, zeby Ci nie psulo silnika. Co moze zrobic uboga mieszanka pisali koledzy wyzej ;)

 

I pamietaj - dlawienie folia to nienajlepszy pomysl :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...