Skocz do zawartości

Mołdawia czerwiec 2009


gerardgrodzisk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać. Niewielkie mam doświadczenia ale w zeszłym roku dokładnie na taki sam pomysł wpadliśmy jadąc na Krym. Czemu nie zobaczyć jak już tak blisko jesteśmy :) .... i kosztowało nas to po mniej więcej 100 dolców od motoru. To zasługa nie Mołdawian ale rusków pieprzonych z tzw republiki naddniestrzańskiej , rozciągającej się między Mołdawią a Ukrainą więc osrzegam lojalnie :) Trzeba zjechac na sam dół Mołdawii do morza czarnego i wjechać bezpośrednio na Ukraine inaczej czujcie się wydojeni.

Szerokiej drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :flesje:

Gerard ...z Paulą się umówiliście czy jak? :D ...bo ją też ciągnie na winko do Mołdawii ........nawet już traskę powoli obczaja ...tyle, że bardziej w wariancie Rumunia-Mołdawia-Ukraina(SW)

 

...a ja to chyba bym się do Macedonii/Albanii karnął...

 

 

pzodr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, to jakie miejsca w Mołdawii polecacie odwiedzić?

Mołdawia to taki wtręt Gerarda :icon_razz: - coć o naddniestrzańskich sołdatach też już gdzieś czytałem ze to psie krwie na razie plan jest taki aby bez zbytniego napinania sie ruszyć na wschód do Odessy oglądając takie miejsca jak Kamieniec Bar Chocim okopy Św. Trójcy i co tam jeszcze wpadnie do głowy -szczegółowo ustalonej trasy nie mamy bo gdy udaje nam sie spotkać w zacnym gronie po 1-2 h przestajemy być konkretni :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: - Mołdawia jeżeli będzie jakiś dobry pomysł czemu nie choć podchodzę do tego z dystansem - czekamy na rady praktyków !??

 

p.s.

Oczywiście chętni którzy jedzą koty gwałcą staruszki itd,itp oraz mają czas w drugiej połowie czerwca mile widziani :smile:

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.

Oczywiście chętni którzy jedzą koty gwałcą staruszki itd,itp oraz mają czas w drugiej połowie czerwca mile widziani :smile:

To ja... to ja... to ja się zgłaszam jeżeli można :icon_twisted: :icon_razz: .

 

I trzeba w końcu termin ustalić, bo szefowej muszę się zapowiedzieć kiedy nie będę w pracy :icon_rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ....do... piekła!!!!!!

 

Jankes nie do PIEKŁA tylko do SERWISU :biggrin: :biggrin:

 

ps.a tak poza tematem Baryła jak widzę to Ty od kilku lat masz cały czas 32 lata :)

Edytowane przez gerardgrodzisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.

Oczywiście chętni którzy jedzą koty gwałcą staruszki itd,itp oraz mają czas w drugiej połowie czerwca mile widziani :smile:

hej jakby były jakieś wolne miejsca :biggrin: to też bym się pisał . Mogę zabrać kilka kotów (staruszki już wykończyłem :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moldawia--- Odradzam!!! siedzalem tam przez miesiąc pojechalem autem generalnie w Kieszieniowie i okolicach kilka lat w stecz nic ciekawego... zlodziejstwo na maxa i klimaty juz nie slowianskie--- a juz naddniestrze typowo dla szukajacych probmlemow z duzym prawdopodobienstwem utraty mienia !! Lepiej do Odessy ... i pokrecic sie po Ukrainie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...