Skocz do zawartości

Kurtka/kombinezon dla dlugokończynowców???


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, gdzie w Łodzi albo moze w Wawie znajde ciuchy motocyklowe na sporta, moga tez byc turystyczne. Mam problem bo wszystko co moglbym kupic ma rękawy o 5cm za krotkie. Mttr ma np jedna kurtke krojoną na dlugie rece ale nie kupie bo mi sie nie podoba:/

Ktos z was ma podobny problem i znalazl producenta odpowiednich ciuchów???

Moj wzrost to ok 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji podłącze się pod temat. Przypadkiem kupiłem sobie motocykl na ulicę no i teraz trzeba strój skompletować. Wszystko było by ładnie i pięknie gdyby nie moje 198 cm i mocno ograniczona tkanka mięśniowo-tłuszczowa :P Obrałem sobie kurtkę firmy Buse model Race. Czy to da radę ? Czy z góry odpuścić temat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zerknijcie na ofertę firm Jofama, STR i Halvarssons. Mam 194 cm wzrostu i też miałem podobne kłopoty. Kupiłem kurtkę w sklepie wysyłkowym i jestem zadowolony. W moim przypadku dobry okazał się rozmiar 62 ale to raczej z powodów tuszy a nie długości. Kurtka jest dobrej jakości, latam w niej 3 sezon i nic się nie pruje, nie urywa i nie przeciera. Sklep, w którym kupowałem przyjmuje zwroty, początkowo zamówiłem rozmiar 60 ale okazał się zbyt dopasowany; nie było problemu z wymianą. Jeżeli nie znajdziecie adresu w sieci to mogę podać na pw.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość zna adres ale proszę bardzo http://www.kobi-sklep.pl/sklep/index.php. Jak coś Ci się spodoba to skontaktuj się telefonicznie, kiedyś pracował tam konkretny człowiek, powinien odpowiedzieć na wszystkie pytania. Tylko żeby nie było nieporozumień, nie mam żadnego interesu w reklamowaniu tego sklepu. Po prostu wiem jak trudno znaleźć rzeczy motocyklowe, które wykraczają poza "chińską rozmiarówkę".

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam 195cm i 90kg. Do tego chciałem kupić kurtkę nie czarną, z dobrą wentylacją i oczywiście odpowiednio długimi rękawami. W sumie jednym modelem, który spełniał te wymogi i mi pasował, była kurtka Wintex Tenere: http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ent&id_ass=2994 . Rękawy ma wystarczająco długie i nie jest worem na ziemniaki na mnie. Wziąłem rozmiar 2XL. :lalag: Możliwe, że inne modele tej firmy też są ta samo szyte.

 

W następną niedzielę masz bazar w Wawie, tam możesz pomierzyć trochę ciuchów. :lalag: Jakby co to wintex'a sprzedaję też uhma-bike i w wawie można pomierzyć ich ciuchy, o ile mają rozmiarówkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Ja też mam długie kończyny i jeszcze w miarę szczupłą budowę. Jeżeli interesuje Cię skóra, to mi szyli na miarę, w firmie Tarbor. O 5 cm dłuższe rękawy i 1 cm dluższy stan. W Warszawie jest sklep, gdzie możesz pomierzyć i zamówić, a później odebrać. Szyją w Lublinie więc musi parę dni upłynąć do odbioru. Cena kurtki, czy kombinezonu na miarę, taka sama jak znormalizowanego :biggrin: . Możesz zajrzeć wcześniej na ich stronę www tarbor.lublin.pl masz tu modele i ceny, a jak zagadasz dostniesz upust. Jest zadowolony z ich roboty, dlatego piszę o tym sklepie. A jak widać jestem z Lublina.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...