Skocz do zawartości

Caberg vs Airoh vs Nolan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że o kaskach było już dużo tematów na forum, ale chciałbym zrobić taką mini sondę na temat kasków otwartych (Open Face). Chcę kupić taki kask lecz zupełnie nie mogę się zdecydować między trzema kaskami:

CABERG Downtown S

AIROH Jet 55 S

NOLAN N43

 

Wszystkie mają blendy, nie rysujące się szybki, wyjmowane wkładki, taką sobie wentylację, w miarę podobne ceny 700-800 PLN, i są z termoplastiku.

Proszę tylko o konkretne wypowiedzi - chcę zsumować wyniki i wybrać ten kask, który dostanie najwięcej głosów. Czyli składam swoją głowę w Wasze ręce :)

 

 

 

Proszę administrację i moderatorów forum o wyrozumiałość bo naprawdę mam problem i nie mogę się zdecydować.

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem prawie dwa lata temu kask szczekowy. Porownywalem Caberga i Airoha i ten drugi wyszedl duzo lepiej. Kupilem model Sv55 i dobrze mi sluzyl. Mechanizm otwierania szczeki padl po 40k km, ale pracowalem jako kurier w UK i byl uzywany codziennie po kilkadziesiat razy.

O Nolanie za duzo nie wiem, ale Airoh to porzadna firma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N-43 AIR. Swoje uwagi i uwagi innych są opisane w temacie Nolan -43 AIR. Mogę jedynie jeszcze dodać że drugi raz chyba kupiłbym szczękowca.

 

Tutaj jest kink do tego tematu http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ilter=all&st=30

 

Sorki poprawiony http://forum.motocyklistow.pl/Nolan-N43-air-t108749.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłam wyczytać zanim sama podjęłam decyzję o zakupie kasku to te trzy firmy mają mniej więcej te same technologie i kaski są podobne. Jak sam napisałeś, mają to samo wyposażenie, dlatego na Twoim miejscu sugerowałabym się wagą i tym, jak Ci leżą. Przymierz całą trójkę i dokonaj wyboru, bo jak już wspomniałam wielkiej przepaści technologicznej między tymi trzema firmami nie ma. No innego gdyby znalazł się to Suomy czy Arai lub Shoei to wyższe półki, Cabergi i Nolany a także Airohy to półka niżej, ale również porządne i fajne kaski. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłam wyczytać zanim sama podjęłam decyzję o zakupie kasku to te trzy firmy mają mniej więcej te same technologie i kaski są podobne (...)

 

Bika, ja Cię ładnie poproszę: przestań powtarzać jakieś kompletnie niesprawdzone informacje, zasłyszane plotki, o migrenach i tym że Twoim zdaniem kolory mają kaski ładne. gość zadaje konkretne pytanie - naprawdę nie musisz odpowiadać we wszystkich wątkach, jakie wpadną Ci w oczęta; zwłaszcza w takich, w których nie bardzo masz coś konkretnego do powiedzenia

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...