Skocz do zawartości

Hamowanie silnikiem, a światło stop


fakir_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

a poza tym nie znam moto który tak samo hamuje silnikiem jak hamulcem, No chyba ze w twoim moto posmarowałes tarcze olejem hehe

 

 

 

drzeta :flesje:

pięknie rzuca tyłem przy redukcji :crossy:

 

wina praktycznie zawsze leży po stronie tego co parkuje w tyle.

przepisy i kursy wyraźnie uświadamiają że niezbędne jest utrzymywanie dystansu i prędkości do warunków panujących na drodze, te warunki to nie tylko czynniki atmosferyczne i stan nawierzchni ale również ruch innych pojazdów. może jestem inny ale jakoś umiem zauwazyć że pojazd przedemną zwalnia

jazda z przewidywaniem potrafi zdziałać cuda

 

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli powtarzasz tzw. obiegową opinię, czyli bzdurę zakorzenioną w świadomości społecznej. nie mamy o czym rozmawiać, ponieważ stróże prawa opierają się na przepisach, a nie czyjejś "życiowej wiedzy"

jsz

no nie zupelnie. podam prosty przyklad z zycia wziety:

pojazd A jedzie droga z pierwszenstwem. z drogi podporzadkowanej bezposrednio przed pojazd A wyjezdza pojazd B. poniewaz pojazd B skrecal w prawo i jechal dosc szybko to pojazd A uderza w tyl pojazdu B. nie ma swiadkow zdarzenia. kierowca A mowi jak bylo, kierowca B mowi ze jechal prosto. policja nie ma zadnych watpliwosci ze winny jest kierujacy pojazdem A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to V-kę sprzedaj bo chyba nie ogarniasz.

To moze Ty w swojej napraw Hamulce, bo w mojej hamulce zdecydowanie szybciej zatrzymują te 370kg (ze mną) niż hamowanie silnikiem :biggrin:

 

Możesz sobie zamontować też ten pstryczek ehheeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...