Skocz do zawartości

SEZON ROZPOCZĘTY


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam, że ten jest najskuteczniejszy przeciwko suszarkom laserowym "ultralyte lti 20-20"

 

http://allegro.pl/item563375060_valentine_..._fabr_nowy.html

 

A co do legalności... wolę zaryzykować i wiedzieć kiedy odpuścić gaz niż zaliczyć wywrotkę na widok goniących mnie smerfów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to by gnać, ale o dostosowanie prędkości do warunków na drodze i nie dać się głupio złapać. Drogowcy nie nadążają usuwać ograniczeń tam, gdzie już dawno są niepotrzebne, a policja na tym korzysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze jakoś bawiło przyspieszenie a nie sama prędkość chodź nie powiem czasem lubię odjechać :) rozumiem jak ktoś świruje jakoś w centrum ale na pustej drodze za te parę kilometrów płacić to już pazerność :)

Edytowane przez spili gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, że ten jest najskuteczniejszy przeciwko suszarkom laserowym "ultralyte lti 20-20"

 

http://allegro.pl/item563375060_valentine_..._fabr_nowy.html

 

 

No na pewno skutecznie wyczyści portfel przy zakupie :bigrazz: 2100zł to w sumie nie mało.

Adaptiv TPX Radar Detector jest tańszy, pytanie tylko czy się sprawdzi?

 

Jak na razie na głowie mam przygotowanie do sezonu, potem będę zajmował się oszczędnościami na drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać nawet po minięciu laserówki. W zeszłym roku pod koniec sezonu, jadąc od strony Gdańska w stronę centrum Wisłostradą, po minięciu jednego patrolu z suszarką przed estakadami, które niedawno były remontowane, za estakadami stał następny patrol. Kto zna drogę wie, że odległośc po prostej jest na tyle spora, że motocyklista nie zauważy, a oni już zmierzą :icon_evil:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 2100 to troche przesada..

Chyba schowam rejestracje pod zadupek na wszelki wypadek jakbym musial mijac radarowców. Zatrzymali byscie sie do kontroli wiedzac ze na ladnej drodze prostej dwupasmowej z pasem zieleni przekroczyliscie 2-3 krotnie dozwolona predkosc zeby odebrac 500zł mandatu i 10pktow karnych?

Nie namawiam do piatowania, to tylko sysuacja hipotetyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe mają te nowe radary

Ano ciekawe... kiedyś miałem w domku przez dwa dni dwa najnowsze modele, które obecnie służą polucjantom. Robiłem sesję zdjęciową dla producenta :D

http://videoradar.eu/index.php?go=oferta&id=radius

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...