Skocz do zawartości

Zapis na egzamin.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie doszukałem się tematu z podobnym pytaniem więc je zadam i mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź :smile: . Otóż 23.02 zdałem egzamin na kat. B, a że na motocykl egzaminy praktyczne miały być minimum od połowy marca więc postanowiłem złożyć dokumenty o wybranie kat. B. Tak więc po odbiór mam się zgłosić w piątek lub początkiem następnego tyg. Problem mam mały z tym, iż zapisy na egzamin praktyczny na motocykl zaczynają się od jutra. Pytanie moje jest następujące: Czy mogę się zapisać na egzamin kat. A gdy czekam na odbiór kat. B ?? W tej chwili mam PJ A1 którą mam oddać przy odbiorze B.

Bardzo proszę o odp. gdyż zależałoby mi na zapisanie się jutro na egzamin.

Pozdrawiam i czekam na odp :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz. i tak zapłacisz 2x za wydanie kolejnego plastiku, skoro już teraz masz go do obioru

BTW odebranie prawka z kategorią b nie oznacza, że tracisz inne. nadrukowane będziesz miał teraz b i a1. nie wiem, w czym problem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głownie o to że żeby się zapisać muszę złożyć wniosek i tu jest ten problem gdyż: Muszę wpisać posiada już prawo jazdy więc gdy wpisze że mam A1 to Ok robię ksero PJ i składam papiery ale co będzie w przypadku gdy zdam A i będzie wniosek z wordu o wydanie mi samego A gdy będę miał już A1 i B?? A jak wpisze że mam A1 i B to nie wiem jak z tym kserem itd :icon_rolleyes: Po za tym muszę wpisać numer prawa jazdy data wydania itd?? Więc głownie mi o to chodzi czy mogę się zapisać a potem przyjść i zrobić korektę co do posiadanego prawa jazdy ??

Proszę o odp.

Ps: Prawo jazdy kat. B będę miał do odbioru w ten piątek tj. 6.03 lub poniedziałek - wtorek 9.03 - 10.03

Edytowane przez Smoke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...