Skocz do zawartości

Zlot motocrossowców


bicykl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy zaszczepieni, zarażeni zapachem spalin. Mam pytanie jakie zainteresowanie jest otwarciem sezonu motocrossowego na Górnym Śląsku.? Prowadze klub motoryzacyjny w OŚRODKU KULTURY W BĘDZINIE i jestem w stanie zorganizowac taka impreze na terenie naszego miasta. Wypowiedzcie się czy na naszym terenie jest sens cos takiego organizowac? Czy nie bedzie to jak to co przedstawia ten obrazek :banghead: ? Mogę zapewnic nocleg dla chętnych, co prawda jest to tylko podłoga w Ośrodku Kultury ale przekimac można. Jest też gdzie pojeździc i po skakac. Dobrą muzyke. Jakiś ciepłe jadło też się znajdzie. i browarków nie zabraknie. Pozdrawiam

 

Witajcie wszyscy zaszczepieni, zarażeni zapachem spalin. Mam pytanie jakie zainteresowanie jest otwarciem sezonu motocrossowego na Górnym Śląsku.? Prowadze klub motoryzacyjny w OŚRODKU KULTURY W BĘDZINIE i jestem w stanie zorganizowac taka impreze na terenie naszego miasta. Wypowiedzcie się czy na naszym terenie jest sens cos takiego organizowac? Czy nie bedzie to jak to co przedstawia ten obrazek :banghead: ? Mogę zapewnic nocleg dla chętnych, co prawda jest to tylko podłoga w Ośrodku Kultury ale przekimac można. Jest też gdzie pojeździc i po skakac. Dobrą muzyke. Jakiś ciepłe jadło też się znajdzie. i browarków nie zabraknie. Pozdrawiam

Halo czy nikt nie ma ochoty rozpoczac sezonu ?????????

:notworthy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie jezdzi na crossie

Widocznie nikt nie jeździ na krosie z kostką po asfalcie po kilkaset kilometrów.

Owszem, można cross, enduro przywieść na przyczepce ale to raczej nie sprawia radochy.

Każdy śmiga u siebie po okolicy, nie wspominając, że połowa nie ma papierów na moto a druga połowa uprawnień do prowadzenia moto.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na takiej imprezie pod Olkuszem było nas dośc sporo. Imprezka się udała a jak chce zrobic cos takiego u siebie to nikt nagle nie jezdzi ??????????? Nie wiara !!!!!!!!! :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...