Skocz do zawartości

Warszawski motobazar na Sluzewcu


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bazar do dupy, organizacja do dupy, nic ciekawego.

Chyba przestanę bywać na tej imprezie. Wszystko drogie, kolejka do kasy na godzinę stania (dlatego nie stałem :bigrazz: ) i tylko pogoda dopisała. każdą rzecz, którą oglądałem mogę mieć z allegro 25% taniej.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazar do dupy, organizacja do dupy, nic ciekawego.

Chyba przestanę bywać na tej imprezie. Wszystko drogie, kolejka do kasy na godzinę stania (dlatego nie stałem :bigrazz: ) i tylko pogoda dopisała. każdą rzecz, którą oglądałem mogę mieć z allegro 25% taniej.

A to ci dopiero niespodzianka... ;) Przecież za każdym razem jest tak samo. Dlatego tym razem wybrałam znacznie przyjemniejszy sposób na spędzenie niedzieli. Ale w kwietniu już raczej będę. Może Maleństwo już do mnie wróci do tego czasu i sobie z tej radości zegarek na kierownicę zakupię :bigrazz:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłopotu. Gdyby nie niezłomnosć MichaelO pewnie bym Yanke jeszcze pchał, bo gasła mi parę razy.

 

hehe najważniejsze że kable wziąłeś, bo z tym pchaniem to była dopiero opcja, mam nadzieję że bartas zdjęcia wrzuci bo miał z nas ewidentną polewkę :D

 

także Bartas, fotki dawaj z odpalania sprzętu STYKowego :D

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także Bartas, fotki dawaj z odpalania sprzętu STYKowego :D

 

Fotki fotkami ..... trzeba bylo to na zywca widziec :icon_mrgreen: :buttrock: :clap:

 

Ale w kwietniu już raczej będę.

 

http://www.mototarg.pl/terminarz.htm

 

Nie zbiega sie to przypadkiem z Czestochowa ? :crossy:

http://forum.motocyklistow.pl/Pielgrzymka-...09-t107284.html

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz .... Twoja strata :icon_mrgreen:

W tym wypadku Czestochowa wychodzi na pierwszy plan :crossy:

 

Oblać moto można samemu, szlauchem, a zalety tego takie, że moto przynajmniej czyste, i nie zagotuje się w korku złożonym z 15 tys. motocykli.

 

Częstochowa to mekka dla chcących spalić sprzęgło albo pozbyć się płynu chłodniczego :P Polecam! :icon_razz: :lalag:

 

A na bazarze w Wawie byłem... jak zobaczyłem kolejkę, to stwierdziłem na głos "o pani lekkich obyczajów!", nastąpił w tył zwrot i cześć pieśni. Tydzień wcześniej byłem na bazarze w Katowicach - podjechaliśmy samochodem do pana biletera, który skasował 10zł za parking + wejściówkę, podjechaliśmy na wielki parking (przykre tylko, że zrobiony w miejscu, gdzie zawaliła się hala MTK), zaparkowaliśmy wygodnie brykę, podeszliśmy jakieś 50 metrów i byliśmy na terenie targu. Całość - 5 minut z parkowaniem. Ludzi na pewno było mniej, ale organizacja i tak 100x lepsza.

 

pozdr

LYsY

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblać moto można samemu, szlauchem, a zalety tego takie, że moto przynajmniej czyste, i nie zagotuje się w korku złożonym z 15 tys. motocykli.

Częstochowa to mekka dla chcących spalić sprzęgło albo pozbyć się płynu chłodniczego :P Polecam! :icon_razz: :lalag:

 

A czy ja napisalem ze zamierzam sie pchac na msze i zarznac Wildka w paradzie ?? :banghead:

Obieram tylko tamten kierunek, spotykamy sie gdzies za Czestochowa i spedzamy milo weekend :flesje: :crossy:

Ot, taka okazja aby gdzies dalej smignac na moto :icon_mrgreen: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...