Skocz do zawartości

Od czego ten silnik? WFM?


nufry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: Wuja wart silnik od WFM, połamane żeberka na cylindrze, pewnie cały do remontu. Pogoń go chłopakom piszącym powyżej, wiedzą co z nim zrobić. Pozdro. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Wuja wart silnik od WFM, połamane żeberka na cylindrze, pewnie cały do remontu. Pogoń go chłopakom piszącym powyżej, wiedzą co z nim zrobić. Pozdro. :biggrin:

 

Proszę składać oferty na PW :bigrazz:

 

Dziadek od którego go kupiłem odpalał go 2 lata temu na stole w garażu. Skąd wiesz, że cały do remontu ?

 

ile warty taki silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja uświadomi troche kolegę :icon_mrgreen: Silnik S01 z cylindrem i głowicą starego typu,katery z żeberkami to też już rarytas :biggrin: No i do tego gaźnik G16 i pokrywa PZL z ptakiem :icon_mrgreen: Najprawdopodobniej pochodzi od kieleckiej SHL M04,no chyba ze już w ogóle Ci się poszczęściło i jego numery zaczynają się od X :icon_mrgreen: Ja bym tego nie sprzedawał,bo z dnia na dzień zwiększa się jego wartość :biggrin: Lepiej dokupić jakieś zwłoki SHL M04 i sobie ładny motorek złożyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem plan złożenia z tego oryginalnego motocykla, ale jak na razie brak czasu. Chciałem się dowiedzieć coś na temat tego silnika, od jakiego jest modelu itp. Numery tego silnika zaczynają się właśnie od X, co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro glimax już cię uświadomił to tu masz przykład takiego silnika, tyle że młodszego ,z napisem WFM na deklu a nie z mitycznym "ptakiem" ;)

 

http://moto.allegro.pl/item561671821_silni...ol_shl_wfm.html

 

Za sam dekiel możesz wołać konkretne stówki... ale jak już mówiłem nie sprzedawaj bo do konca zycia bedziesz załował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat ma przy WFM właśnie taki silnik tylko że na deklu od sprzęgła ma nabite WFM zamiast ptaszka, Tobie wpadł w ręce naprawdę wielki rarytas i rodzynek i dlatego radzę ci tak jak pisali przedmówcy trzymać ten silnik i patrzeć na niego i sprzedać go tylko i wyłącznie wtedy jak się hajtniesz i dzieci nie będą miały coś jeść to możesz wtedy myśleć o pozbyciu się tego silniczka :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę taki wielki rarytas? Ile może być warty taki silnik? pytam z czystej ciekawości bo NIE sprzedaję na razie :bigrazz: Chyba, że ktoś da naprawdę konkretne pieniądze :flesje:

 

 

Sokół 125? więcej zdjęć

 

Oczywiście numery silnika zaczynają się od X

Edytowane przez nufry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...