Skocz do zawartości

gazniki w vs-ie


dedmuha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Warszawce i okolicach znacie kogos obcykanego z regulacjami w duzym intruderku?

Mam wymienic flaki w gaznikach i filtry powietrza i szukam kogos kto zna temat, a niekoniecznie poznaje V-ki dopiero.

Wiecie - skutecznie i szybko, bez poprawek co tydzien :roll:

Dajcie znac jak znacie jakiegos miszcza.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego, ale byś msiał się pofatygować w okolice Poznania :D . Sam jestem przed synchronizacją gaziolków w moim dziabingu. Dlaczego chcesz wymieniać bebechy z gaźników??? Co do filtrów tam są gąbki które się wymywa i spryskuje specjalnym olejem do filtrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie w zeszlym roku napalilem jak dziecko na te gadzety i je kupilem bedac przy gotowce.

No to jak juz sa, to co, maja lezec w szufladzie :mrgreen: ?

Poza tym duzo jest sprzecznych opinii o k&n i dynojetach odnosnie zasadnosci ich uzycia i skutecznosci - trzeba to zweryfikowac na wuasnym sprzecie :D .

 

W ogole to dzieki,ale moze znajde cos blizej domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to jak będziesz po zmianach to daj znaka, bo ja jak gówniarz się napaliłem także na to i wiem ze to daje jakieś 10-15KM, ale zakup odpuściłęm sobie na razie ( nie od razu zbudowali kraków).Zostaw mi na privie jakieś namiary, gdzie można zobaczyć twoje moto, ew pogadać z tobą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byloby pieknie gdyby az tyle, ale na cuda nie licze.

Moto jest troche rozbabrane bo robie mu kolorek i zloze za jakies 2-3 tygodnie. Wtedy chetnie zaprezentuje jakies fotki lub jesli sie nadarzy okazja zeby sie spotkac, to w realu...

Jesli w swoim planujesz cos uchlastac lub dokrecac - tez jestem ciekaw.

Namiar pchne na pw zara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego, ale byś msiał się pofatygować w okolice Poznania .

 

Ja poproszę!!! :buttrock:

Potrzebuję namiary na kogoś kto dobrze wyreguluje zawory, zsynchronizuje iwyreguluje gaźniki w V2 (drag 650 - chłodzenie powietrzem).

 

A tak w ogóle to jeśli moto chodzi OK to grzebać przy tych gaziorach i zaworach czy nie. Bedę wdzięczny za opinię.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

 

...A tak w ogóle to jeśli moto chodzi OK to grzebać przy tych gaziorach i zaworach czy nie. Bedę wdzięczny za opinię.

Pozdr

 

Co do gaźników to może niekoniecznie. Natomiast jeśli chodzi o regulację luzu zaworów to koniecznie. Rozrząd w XVS650 chodzi jak sieczkarnia nawet przy prawidłowych luzach zaworów. Jeśli będą za duże, to porozklepują się dżwigienki, jeśli za małe to... lepiej nie mówić.

Z drugiej strony synchronizacja gaźników nie kosztuje majątku, więc w sumie warto zrobić i gaźniki.

Zresztą ja osobiście wyznaję zasadę, że moto należy serwisować regularnie, tak jak podaje instrukcja.

 

Swego czasu byłem na przeglądzie w Marex Motor w Poznaniu i odniosłem wrażenie, że chłopaki znają się na rzeczy, więc może tam ?

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z kolesiem z Rapid którego mi polecił Dominik, koszt synchronizacji gażników w Vs 1400 to 60 Pln.

 

Dedmuha moj sprzęt powinien być gotowy (także jest rozdziabany) za jakieś 2 tygodnie :buttrock: Zrobie fotki i podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koles to w Twoich okolicach dziala, bo nazwa mi nie mowi wiele?

Cena bardzo fajna, jak jest miszczu nad miszcze to moze byloby warto sie kulnac...

Popatrzylem na fotki Twojej trajki-wyglada na profesjonalna robote :buttrock: .

Niedyskretnie moze zapytam: nabyles gotowca, czy sam urodziles w bolach 8) ?

 

Dzis lakiernik ma mi dostarczyc blachy do wyklejenia szparunkow, potem drugi kolor i bede mogl pozlepiac wszystko do kupy :evil: i nacieszyc oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...