Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem dzisiaj do Cafe-racer'a w W-wie i powiedzieli ze ich kombi nie maja, bo 4sr wymaga przedplaty i wykupienia pelnej rozmiarowki itp. itd. Czyli ogolnie w Warszawie obejrzec, przymierzyc sie nie da.

Zadzwonilem do importera - potwierdzil to info i potwierdzil tez ze dzisiaj po poludniu zostana zmienione ceny (w przypadku kombi 4SR RR 2 czesiowego nowa cena to tak jak pisal Vector 1999zl). Zamowilem wiec po cenie jeszcze starej i jak tylko przyjdzie i poprzymierzam (mam nadzieje ze rozmiar bedzie dobry, bo jak nie to czeka mnie dalsza zabawa z odsylaniem i wymiana na inny rozmiar) to wrzuce mini recke na sucho (moze z fotkami). A po sezonie doswiadczenia z jazdy i wytrzymalosciowe tego kombi.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę wypowiedzieć o PADANIE posiadam kombi które jóż nie jest na rynku model A7 BLACK.

 

W kombiaku przejeździłem 3 sezony, wielokrotnie przemokłem w czasie deszczu :bigrazz: lekko farbował na początku, miałem szlifa na torze, byłem na chorwacji, włoszech, austruii i innych krajach zimnych i ciepłych :bigrazz: i kombi trzyma się rewelacyjnie, nic się nie popruło, w miejscu szlifa zdarta zewnętrzna koloryzująca powłoka ale skóra nic się nie stało, trochę się popruła podszewka, ale pozszywałem :bigrazz:

 

Slidery nawet ok, już mam wytarte prawie na zero ale nawet szybko nie schodzą, pozatym ma twardą skórę i wymaga dłuższej jazdy żeby się ułożyła, porównójąc ją do markowych kombiaków po 3-4 tys to ta jest gróba i twarda. W tych z wyższej półki miękka i lepsza jakościowo i napewno lżejsza. Protektory na łokciu i barku podczas szlifa spisały się nawet ok, złamania nie było jedynie krwiak :bigrazz: więc nawet ok.

 

Ogólnie jak na kombi za który dałem 1100 PLN to nie ma co nażekać, będe latał w nim dalej mimo tego że planuję zakupić nowy ten zostawię do tyrania w okolicy bo naprawdę ma się jeszcze dobrze.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jesli tak to trochę dziwną maja politykę handlową :/ - zadzwonie i sie zapytam ich :)

 

Tzn. jak my kupowaliśmy to kombi a było to 2 miesiące temu to jedynym importerem właśnie był sklep z Długołęki. Zadzwoń, zapytaj, bo pewnie z wymianą rozmiaru problrmu by pewnie nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,przymierzam się do kupna rękawic http://www.4sr.pl/katalog/moto-rukavice/sr001-21.html

i pytanie czy ktoś w nich jeździł,głownie chodzi mi o to by rękawice były przewiewne,teraz mam jakies retbike'i no i porażka na całego..

Jak będziecie mogli to doradźcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bravo, kupiłeś już swojego za*ebistego 4SR :biggrin: Przestań żyć w niewiedzy...

 

Oto zdjęcia mankamentów kombinezonu 4SR po dwóch sezonach i 30 tysiącach kilometrów:

 

http://img130.imageshack.us/gal.php?g=65283757.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione na szybko telefonem. W każdym bądź razie widać, że nie warto zbytnio wykładać 2 tysięcy za kombiaka tej marki.

 

Kombiak był dbany należycie, czyszczony tymi samymi środkami jakimi ja czyszczę swoją Alpinę od Tork'a, po czyszczeniu konserwowany. Kombiak przetrwał jedną jazdę w ulewie, zresztą tak jak mój kombinezon.

 

Dodatkowo skórzany uchwyt od zamka się rozwarstwił.

 

Przy obecnej cenie niecałych 2 tysięcy można się zastanawiać, jednak moim zdaniem warto dołożyć trochę więcej i kupić coś od np. Berika bądź Arlena.

 

http://www.4sr.pl/katalog/moto-kombinezy/r...n-green-31.html

 

Dwa lata temu kumpel go kupił za 1700... Przy okazji porobię zdjęcia rękawic 4SR, których też nie warto kupować.

 

http://www.4sr.pl/katalog/moto-rukavice/sp...p-black-29.html

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector...

 

ja powiem tak, zamowilem sobie ten sam kombinezon tylko bialoniebieski i kosztowal mnie 1400zl. chodzilem po domu i nie moglem sie zdecydowac czy uciska czy nie uciska... w koncu sie wku**wilem, zalozylem tego kombiaka, na niego szerokie spodnie i bluze no i polecialem w 100km trase... ;)

 

jak wrocilem doszedlem do wniosku ze kombi uciska mi klatke piersiowa i jego dalsze uzytkowanie grozi moim zaslabnieciem... kombi odeslalem... ;)

 

odnosnie zdjec, pierwsze 3 sa moim zdaniem bez zarzutu. sam moge podeslac zdjecia wyrobow berika, knoxa czy arlena gdzie takie cos mialo miejsce (chodzi mi o przetarcia). ja mam systematycznie przetarcia w rekawicach na palcu wskazujacym prawej reki, bez wzgledu na marke i cene rekawic. zawsze mam w tym samym miejscu i jestem pewien ze to wina mojego stylu jazdy...

 

generalnie z produktow 4sr mam ochote zakupic ta kurtke: http://www.4sr.pl/katalog/moto-bundy/rebel-41.html dlatego ze potrzebuje czegos cywilnego (boje sie tylko czy te metalowe suwaki nie beda rysowac mi moto)... jednoczesnie czekam az bedzie dostepny u nas REVIT! CR skora, bo tez chce sobie kupic...

 

natomiast przebarwienia (jakie sie pojawily na kolejnych fotkach) faktycznie nie powinny wystapic i to trakuje jako wade...

 

rekawice 4sr to osobny temat. robione sa z koziej skory i faktycznie sa slabe, zbyt delikatne...

 

w kazdym razie dzieki za zdjecia...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo, ale o które rękawice 4SR chodzi? Bo ja mówię o tych tańszych za 238 zł. Te za niecałe 500 są za*ebiste. Nie kupił tylko dlatego, że nie było rozmiarów. Natomiast wykonane są z innej, dużo grubszej skóry. Ale dać prawie 500 za 4SR to chyba lepiej znowu troszku dołożyć :wink:

 

odnosnie zdjec, pierwsze 3 sa moim zdaniem bez zarzutu. sam moge podeslac zdjecia wyrobow berika, knoxa czy arlena gdzie takie cos mialo miejsce (chodzi mi o przetarcia). ja mam systematycznie przetarcia w rekawicach na palcu wskazujacym prawej reki, bez wzgledu na marke i cene rekawic. zawsze mam w tym samym miejscu i jestem pewien ze to wina mojego stylu jazdy...

 

Natomiast ja w Alpinie takich przetarć, przebarwień i innych niedoróbek nie odnotowałem. Ani rękawicom, ani butom, ani kombiakowi spod znaku A nie mogę nic zarzucić. Są nie do wy*ebania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...