Skocz do zawartości

VTR Chodzież???


Rekomendowane odpowiedzi

Mial ktoś może okazję przyjrzenia się tej V-ce, lub wie coś na temat jej historii?

Interesuje mnie jeszcze stacja diagnostyczna, bądz też zakład naprawczy w okolicach Chodzieży, gdzie można sprawdzić lasorowo rame?

 

http://moto.allegro.pl/item554219678_honda...1000_2002r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoryginalne kierunki i przytarcie widoczne na 4 zdjęciu. Strasznie niska cena jak za ten rok i przebieg. Dzwoniłeś do właściciela i pytałeś jaka była historia tego motocykla? Jak możesz to poproś o jakieś dokładniejsze zdjęcia, wydaje mi się, że lewy tłumik jest lekko przytarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, V-ka miała lekkiego szlifa na prawa i lewa strone, co widac na fotkach. Co do kierunkowskazów to dodaje do moto cztery orginalne. Moto ma 30k mil przebiegu, wiec w miare realny. Kr69 masz racje porosze o dodatkowe zdjecia jak tylko właściciel wróci z gór.

Dodam, iz nie spodziewam sie rewalacyjnego stanu, ważne aby wszystko było proste i silnik cykał. Z tego właśnie powodu pomiar ramy jest obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet sprowadził na sprzedaż czy jeździł vtr'ką? Jeżeli jeździł to jaki jest powód sprzedaży? Lepiej poczekaj na lepsze zdjęcia bo może od razu będzie widać że nie ma po co jechać... Zapytaj się jeszcze czy ma nakładkę na siedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na zdjecia poczekam, moto jeździl w Polsce. Co do powodów sprzedaży to nie zapytałem, jeśli nie jest to spowodowane stanem technicznym (który jak twierdzi jest ok, poza śladami po szlifach), to nie jest to aż tak ważne. To co na zdjęciach plus orginalne kierunkowskazy i nowe klockami na przednie koło do zamontowania, są jedynymi elementami wyposażenia.

 

Pozdro i dzieki za rady :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie wstrzymałem sie z zakupem z powodu mojej sprawy o odszkodawanie za poprzednie moto. Wypłata odszkodowania przeciaga sie z dnia na dzień. Mam nadzieje, że juz w nastepnym tygodniu kasa bedzie na koncie.

 

Pewnie ta honda juz znalazła nowego nabywcę gdyz nie ma jej na allegro. Mam jeszcze dwa typy więc nie płacze za nią. Istnieje oczywiście mozliwośc zaliczki, jednak dupy nikomu nie bede zawracał jesli znowu cos mi sie przesunie z odszkodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miała szlifa, czy przewrotke to obejrzyj bardzo dokładnie spawy na głowce ramy, czy nie sa jakieś pekniecia zamalowane czasem.Bo juz widziałem VTR'y po przewrotkach, nie uderzeniach czołowych co miały takie dziwne pękniecie. Moto jezdziło prosto, a krycha na spawie była.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...