Jump to content

dociaranie zaworów a ich regulacja


Recommended Posts

witam mam zamiar oddać głowice do dotarcia zaworów i wymiany uszczelniaczy i teraz mam pytanie czy po tym zabiegu musze robic regulacje zaworów czy wystarczy ze zamontuje głowice dodam ze chodzi tu o zawory płytkowe .

Regulowałem na końcówkę sezonu i moto w sumie nie jeździło po regulacji i nie wiem teraz czy będę musiał na nowo regulowac czy wystarczy wsadzić głowicę i tyle

Edited by Mario_PL
Link to comment
Share on other sites

A poza ustawieniem zaworów istnieje duże prawdopodobieństwo że owe zawory będą ostre jak żyletki i będziesz musiał je wymienić. A tak właściwie poco chcesz je docierać skoro do wymiany masz same uszczelniacze? Generalnie istnieje szansa że obędzie sie bez regulacji zaworów, zależy jaką tolerance mają szczeliny. W gixerze 600 z tego co pamiętam był duży poślizg na przerwie zaworowej ale jak jak jest u ciebie to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...