Skocz do zawartości

yamaha R6 '00


k3ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie pisać 2 postów odrazu sie przedstawie i przywitam: HeLLo!

Na imie mam Jacek, w ciagu tygodnia studiuje, a w weekendy stoje za konsola =) [z czego moja Dziewczyna zadowolna nie jest =P)

Moto smigam od.. hmm.. niedlugo bo zaczalem majac niecale 18 lat.. najpierw byla Honda NSR, na ktorej zaliczylem glebe =P

 

(podobno kazdy motocyklista ma w zyciu jedna glebe, albo jest przed albo po =p czy to prawda niewiem=p , ale nikomu nie zycze ;\)

 

poza tym, gosc od ktorego ja kupilem oszukal mnie, bylem wtedy dosyc zielony i mialem z nia sporo problemow.. =\ ale pozniej jak juz doszedlem z nia do porzadku, to ja sprzedalem :P,

pozniej sezon jezdzilem razem z kolega na jego NSR :P, drugi dobry przyjacielm mial SV650s :icon_rolleyes: , takze jakos sie przezylo, a we wrzesniu anno domini 2008, jako "nagrode za poradzenie sobie z kampania wrzesniowa" sprawilem sobie moja YZF R6 =D :clap:

 

co by nie wrzucac zdjec, bo troche nie mam czasu, to tu link do moich fotek =)

 

:icon_arrow: http://www.bikepics.com/members/djkess/00r6/

 

Co o moto?

 

Przyjechalo w 2oo8 z wloch, chlopak ktory ja kupil (zreszta ode mnie z miasta) nie jezdzil prawie wogole, zrobil nia kilkaset kilometrow, bo wyjechal za granice i zostal..

 

Majac negatywne wspomnienia po NSR'ce, wydalem jeszcze troszke pieniazkow, i dalem ja do serwisu Yamahy, zeby ja sprawdzili od gory do dolu, i powiedzieli ze jest w mega dobrym stanie technicznym :!: i ze ciezko trafic na tak udane moto, ^^ [ oni tez byli pomni pechowej NSR ]

takze sie bardzo ucieszylem i tak sobie nia smigam, oby jak najbezpieczniej i jak najprzyjemniej :)

Zalozylem do niej sportowy tłumik.. i to chyba tyle ze zmian narazie :P

 

POZDROWKA :) /ale sie rozpisalem :eek: /

Edytowane przez k3ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dzisiaj nawet musialem na chwile wyjechac, auta nie było, a przetransportowac się bylo trzeba :P

temp. w miare, gorzej z przyczepnoscia, a raczej jej brakiem..

 

ale tak jak mowisz -- byle do wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...