Skocz do zawartości

ZX10r szkoda zachodu...


Fazorex82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak nie masz pojecia to co wtedy? Nie koczyles technikum samochodowego, nie pracujesz w warsztacie, nie miales wczesniej 15 roznych motocykli i samodzielnie ich nie naprawiales? Dopoki nie kupisz kilku zlomow i nie nauczysz sie na wlasnych bledach bedziesz zielony. Uwielbiam typow ktorym sie wydaje ze pozjadali wszystkie rozumy. W kazdej dziedzinie zycia jestes takim ekspertem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam:) nie ma co sie znecac nad tematem.sam ocenilem ten moto na watpliwy i podejrzany po to zeby ktos kto ma do niego spory kawal drogi nie fatygowal sie chcac kupi faktycznie moto idealne w perfekcyjnym stanie.Nie jestem mechanikiem rozumow nie pozjadalem ale zauwazylem razace rzeczy wykluczajace go jako moto z opisu.Mialem jedynie 2 motocykle i oba to r1 i zaden nie byl idealny:).Oczywiscie mam nadzieje ze kiedys takowy kupie po wnioskach z przeszlosci.Tymczasem znalazlem zx10r warta uwagi i ogladalem i poza drobnymi mankamentami jest ok i zamierzam ja kupic w niedziele zywiac oczywiscie nadzieje ze trafilem na dobry sprzet.Pozdrawiam i prosze nie sianie podzialow miedzy nami motocyklistami i nie sprzeczanie sie nad aukcja jakiegos palanta ktora zostala tutaj umieszczona jako ostrzezenie lub informacja.Przeciez w kazdym z nas plynie taka sama krew, w jednych szybciej w innych wolniej lub rozni sie temperatura lecz zawsze jest taka sama:).Aha i jezeli ktos chce moge dac jeszcze 2 linki maszyn ktore ogladalem ostatnimi czasy i okazaly sie nieporozumieniem (r1 2005 i gixxer k5 1000).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie masz pojecia to co wtedy? Nie koczyles technikum samochodowego, nie pracujesz w warsztacie, nie miales wczesniej 15 roznych motocykli i samodzielnie ich nie naprawiales? Dopoki nie kupisz kilku zlomow i nie nauczysz sie na wlasnych bledach bedziesz zielony. Uwielbiam typow ktorym sie wydaje ze pozjadali wszystkie rozumy. W kazdej dziedzinie zycia jestes takim ekspertem?

 

Zgadzam sie,ale niech kupiec wie ze kupuje zloma i niech sie liczy z konsekwencjami. Bo "troche" nie fajnie sie dowiedziec,ze kupilo sie zloma,a szukalo sie normalnego moto bez kinder niespodzianek. Ale masz racje,praktyka jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie masz pojecia to co wtedy? Nie koczyles technikum samochodowego, nie pracujesz w warsztacie, nie miales wczesniej 15 roznych motocykli i samodzielnie ich nie naprawiales? Dopoki nie kupisz kilku zlomow i nie nauczysz sie na wlasnych bledach bedziesz zielony. Uwielbiam typow ktorym sie wydaje ze pozjadali wszystkie rozumy. W kazdej dziedzinie zycia jestes takim ekspertem?

 

Przyczepiłem się tylko do tego, że kupno plastka wiąże się... A dlaczego tylko plastika? Nie trzeba wcale być specjalistą, żeby się nie nadziać. A poza tym wcale nie trzeba kupić kilku sprzętów, żeby być wspomniamym specjalistą :banghead: Nie każdy jest pokroju Twojego, gdzie trzeba kończyć szkołę, naprawić 15 różnych motocykli, żeby zobaczyć, że maszyna jest poskładana z 3 :icon_razz: :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłem się tylko do tego, że kupno plastka wiąże się... A dlaczego tylko plastika? Nie trzeba wcale być specjalistą, żeby się nie nadziać. A poza tym wcale nie trzeba kupić kilku sprzętów, żeby być wspomniamym specjalistą :banghead: Nie każdy jest pokroju Twojego, gdzie trzeba kończyć szkołę, naprawić 15 różnych motocykli, żeby zobaczyć, że maszyna jest poskładana z 3 :icon_razz: :banghead:

 

To moze zglos sie do Mam talent!, skoro od urodzenia rozpoznajesz padaki na pierwszy rzut oka :bigrazz: Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...