Skocz do zawartości

Sposób na spawy!


Rafał.89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to owinął czarną cienką skórą i zasznurował. Można by przy okazji od tego puścić parę frędzli :bigrazz: No, ale wtedy zawsze pozostanie myśl, że tam jest ukryta fuszerka :wink: Jak ma być porządnie to nic innego jak cięcie, szlifowanie, spawanie, chromowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by przy okazji od tego puścić parę frędzli :bigrazz:

 

 

Frędzle? Lepiej różową kokardkę. Mniejszy przypał. :biggrin:

 

Kombinujecie panowie. Spawać, szlifować, polerować..... To nie jest bagażnik od jakiegoś super rzadkiego klasyka/zabytku. Zamiast się brandzlować z reanimowaniem tego to lepiej stworzyć nowy, ładniejszy bagażnik z dobrego materiału, np.kwasówki i elegancko wypolerować.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie jest bagażnik od jakiegoś super rzadkiego klasyka/zabytku.

 

Znajdź mi kogoś jeszcze kto ma Hondę CB 900 Custom na tym forum, jeśli myślisz że to nie jest rzadki motor to jesteś w błędzie, w Polsce można je policzyć na palcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko Honda. Jak się zacznie sypać na kawałki to oddać do skupu surowców a nie spawać. :biggrin:

Nie jest to ani Inidan, ani Rudge czy chociażby Triumph.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę Cie qurim...ja nie wiem co to za ludzie w ogóle kupują te japońskie szajsy, toż to w ogóle po drogach nie powinno jeździć bo niegodne jest takiego zaszczytu by jechać po tej samej szosie którą pruła kiedyś SHL-ka...tak? to chcesz nam powiedzieć...jeden lubi tą marke, drugi inna wiec nie wypisuj ze jakiś motocykl to szajs nie warty naprawy bo twoich motocykli tez nikt nie obraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę Cie qurim...ja nie wiem co to za ludzie w ogóle kupują te japońskie szajsy, toż to w ogóle po drogach nie powinno jeździć bo niegodne jest takiego zaszczytu by jechać po tej samej szosie którą pruła kiedyś SHL-ka...tak? to chcesz nam powiedzieć...jeden lubi tą marke, drugi inna wiec nie wypisuj ze jakiś motocykl to szajs nie warty naprawy bo twoich motocykli tez nikt nie obraza

 

napisał byś coś w temacie a nie dalej ciągniesz ten spam :rolleyes: ale masz racje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...