Skocz do zawartości

COROCZNY XIII ZLOT ROCK BLUES i MOTOCYKLE


cubamen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No włąśnie ta pogoda :rolleyes: mam do Łagowa 300km i nie bardzo mi się widzi jazda w deszczu moją bułą (bez tylnego błotnika) :banghead: W zeszły łikend miałem taką nie przyjemnośc :icon_rolleyes: caaały w syfie z drogi byłem :evil: .

Ale ciśnienie mam ogromne na ten zlot byłem tam 2 lata temu jest jazda max :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Może do zobaczenia :crossy:

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak już zrobiłeś taką ,,wyliczankę'' to nie zapomnij ,że płacisz też za możliwość przebywania i bawienia się na 19 koncertach rockowo bluesowych ( na żywo) ... i nie są to jedyne atrakcje które w tym roku czekają na uczestników

 

Wg prognoz w końcu ma być słoneczny weekend ... więc palmy maszyny i do Łagowa ! :buttrock:

 

ciekawsze są w amfiku za free :) ino szkoda ridersow , no ale jutro bedziemy ekipa od 17 :biggrin:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawsze są w amfiku za free :) ino szkoda ridersow , no ale jutro bedziemy ekipa od 17 :biggrin:

 

Poco tak sobie wyliczac i marudzi jak i tak przyjeżdżacie się co roku.

Właśnie się dowiedziałem że jutro o 9:00 odemnie z Jeleniej wyjeżdża 17 motocykli do Łagowa jak pogoda dopisze to będe 18-ty :crossy:

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poco tak sobie wyliczac i marudzi jak i tak przyjeżdżacie się co roku.

Właśnie się dowiedziałem że jutro o 9:00 odemnie z Jeleniej wyjeżdża 17 motocykli do Łagowa jak pogoda dopisze to będe 18-ty :crossy:

 

wiesz, ze lubimy ponarzekac ;)

 

do zobaczenia!!! :flesje:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam wrazenia? Dla nas bomba byla! sporo czasu w sumie spedzilismy obok zamku na pomoscie ;)

 

W sobote na paradzie pędzila karetka, a w niedziele kolo 13, 2 sprzety z Poznania na lewecie rozbite, slyszal cos ktos?

 

PS. Macie jakies fotki?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek cały wieczór pod sceną może mnie widzieliści taki chudy gośc co ciągle krzyczał bis jak grała ta zajebista kapela z niemiec co śpiewała laska o imieniu Andżelika :buttrock: w sobote musiałem wraca do domu z przyczyn rodzinnych ale itak było zajebiście.

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że nie spotkałem się jeszcze ze zlotem, na którym nie dają nawet blachy. Ale jak ktoś napisał "byznes". Była zgrana ekipa to i zabawa była przednia :icon_twisted:

A ja spotkałem. 2 tyg. temu w Żarach też nie było ani koszulki ani blachy ani nawet poboru opłat za wjazd. Stała puszeczka, chciałeś, wrzuciłeś zeta, dwa czy dziesięc. Nie wrzuciłeś, nikt ci niczego złego nie powiedział, wjeżdżałeś i bawiłeś się równie dobrze. Blachę i koszulkę można było sobie kupic a częśc kasy szła na pomoc dla chorej dziewczynki. Można? Można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spotkałem. 2 tyg. temu w Żarach też nie było ani koszulki ani blachy ani nawet poboru opłat za wjazd. Stała puszeczka, chciałeś, wrzuciłeś zeta, dwa czy dziesięc. Nie wrzuciłeś, nikt ci niczego złego nie powiedział, wjeżdżałeś i bawiłeś się równie dobrze. Blachę i koszulkę można było sobie kupic a częśc kasy szła na pomoc dla chorej dziewczynki. Można? Można!

No jasne, że można i wtedy jest ok. W Łagowie, żeby wyjść jak na innych zlotach trzeba było wydać 100 pln - 70 wjazd, koszulka 20 i blacha 10 - czyli 200 od pary. To już wole zeszłoroczny wariant - też 200 od pary a można było wypić i się najeść w tej cenie? Czyżby ogólnoświatowy kryzys? No ale nie wnikam - ważne, że dobrze się bawiłem na tym zlocie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...