Skocz do zawartości

Łańcuch do MTX 80


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Chcę kupić łańcuch i zębatki do mojego MTX gdyż aktualny zestaw jest już do niczego. Wiem jakie kupić zębatki, lecz nie wiem jaki mam kupić łańcuch, o-ringowy, bez oringowy? A może jeszcze inny? Nie chcę wydawać na to dużej kasy, gdyż jeżdżę głównie po aslfacie i lekkim terenie (Droga w lesie, łąka - Turystycznie, rekreacjnie ;) ) i nie potrzebuję jakiegoś "wyczynowego" łańcucha. Na allegro są tanie, bez oringowe łańcuchy IRIS i IGM . Co myślicie o takim bądź podobnym rozwiązaniu? Czy lepiej kupić łańcuch o-ringowy ? Pomóżcie!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pirmo:

Masz specjalny temat o MTX i tam powinieneś pytać. Inna sprawa, że gdybyś najpierw szukał odpowiedzi na to pytanie, to nie musiałbyś zakładać tego tematu bo odpowiedź na to pytanie padała już wielokrotnie na tym forum.

Proponuję następnym razem najpierw poszukać a dopiero potem pytać.

 

Po drugie primo:

Łańcuchy o-ringowe mają sens przy mocnych sprzętach ponieważ pochłaniają część mocy. Przy słabszych sprzętach używanych amatorsko kupowanie takiego łańcucha to inwestycja bez sensu.

Kup zwykły łańcuch DID-a albo RK, ewentualnie wqersję wzmocnioną któregoś z nich. Przy tej mocy i Twoim stylu jazdy nie potrzebujesz nic mocniejszego.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...