Skocz do zawartości

Częstochowa- rozpoczęcie sezonu, kto jedzie??


drex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze okulistę naślę!

 

 

...nieee, nooo, od dzisiaj @Gineczka jestem Twoim najwierniejszym fanem :buttrock: Ale wiesz... @Kiler i tak nie widzi przeszkód :icon_mrgreen:

 

 

(...) to mogę jechać nawet i 90 ale niestety na sporcie takie tempo odpada bo mimo najszczerszych chęci chyba by mi ręce odpadły (...)

 

...prawdziwy Kiler nie szcz... - nie rozczula się... dasz radę... nie pierwszy raz, tak na marginesie :clap: :buttrock: :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1janbo ekipa z OTM Prudnik będzie w Częstochowie prawdopodobnie już w sobotę,wiec można się spotkać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nieee, nooo, od dzisiaj @Gineczka jestem Twoim najwierniejszym fanem :buttrock: Ale wiesz... @Kiler i tak nie widzi przeszkód :icon_mrgreen:

 

 

O ! widzę ,że mój fanclub rośnie w siłę ! :icon_mrgreen: ...jeszcze trochę i to MY przejmiemy władzę nad światem!!! :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz niektóre kobiety wypowiadające się w tym temacie zbanuje :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

za obrażanie moich uczuć względem mojej ukochanej Hondzi :biggrin: co prawda jakoś nie chce mi się wierzyć że potrafiłabyś znaleźć świece w moim moto a co dopiero ja wykręcić ale ......... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1janbo ekipa z OTM Prudnik będzie w Częstochowie prawdopodobnie już w sobotę,wiec można się spotkać.

...niee, nooo, to już nie ma innej opcji, taka okazja - trzeba dotrzeć do Częstochowy. A na marginesie, tak jak mówiłem, od 22-go kwietnia hałasuję przez 3 tygodnie w Waszych stronach :crossy:

 

co prawda jakoś nie chce mi się wierzyć że potrafiłabyś znaleźć świece w moim moto a co dopiero ja wykręcić ale ......... :biggrin:

 

Kiler, nie ryzykuj, widziałem Gineczkę w akcji :banghead: :buttrock: :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

Kiler, nie ryzykuj, widziałem Gineczkę w akcji :banghead: :buttrock: :clap:

eee no . może w jakiś golasach da się to szybko i bezproblemowo zrobić ale u mnie nie jest to takie proste :biggrin: . Tu się trzeba dużo narozkrecać :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tożto Marku najlepszy drink.. z li(e)monki ;) a co do rozpoczęcia jesli ekipa się zbierze, chętnie sie dołączę..

i oby były patrole.. mamy cos do przetestowania :P

 

 

...dobra, jestem "w domu", wchodzę :buttrock: :biggrin:

 

eee no . może w jakiś golasach da się to szybko i bezproblemowo zrobić ale u mnie nie jest to takie proste :biggrin: . Tu się trzeba dużo narozkrecać :):):)

 

...jak już gdzieś pisałem, jestem najwierniejszym fanem Gineczki (Motyla, Pinokia)... wierzę, że da radę :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...