Skocz do zawartości

OPONY PIRELLI (na tor)


tra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa sie trochę skomlikowana mianowicie mam kilka pytań. Wybrałem do mojego motocykla opony PIRELLI DIABLO SUPERCORSA SC2 na tył link niżej:

 

http://www.mynetmoto.com/motorradreifen_de...rcorsa_sc2.html

 

 

natomiast na przód chciałem załozyć SC1 tylko kurde nie ma takiego oznaczenia więc daję link:

 

http://www.mynetmoto.com/motorradreifen_de...rcorsa_sc2.html

 

czy jest to adekwatnie SC2- miekka SC3- srednia (medium) SC4- twarda SP-???

 

wiec proszę o pomoc SC2 na tył sprawa jest jasna i klarowna ale na przód chcę mieszankę SC1 wiec która to będzie analogicznie patrzac na tył to SC1 = SC3 niewiem na tył jest SC0 SC1 SC2 SC3 SC4 i SP a na przód są tylko SC2 SC3 SC4 i SP.

 

Dobra i teraz drugie pytanie komplet do sklepu gdzie podałęm linki kosztuje jakies 1400-1600zł ale np na allegro gość oferuje te opony za 400zł

 

http://allegro.pl/item523988346_opona_pire...55r17_nowa.html

 

dzwoniłem indeks predkosći dobry opona swieza bo 34tydzien 2008, ale czytałem gdzieś na forum że sa opony ktore wychodzą z fabryki z taśmy produkcyjnej z jakas tam wada jedna ma wieksza druga ma mniejsza wade ale nie przechodza jakis tam testow nie wiem o co chodzi? z innen strony gdyby ktoś z nas miał opony nowe dobre to wiedzac ze nowka na tył kosztuje 800zł to sprzedawałby za 400zł spokojnie można wziąć 600zł..:) a i odnośnie tych opon ktore sa lekko wadliwe ale nie przeszły jakis tam testow w fabryce one sa dziurkowane z boku albo na wierzchu wiec niewiem gosc jest z bielska bialej mam kawalek z wawy i nie chce jechac. poradzcie co robic. pzdr dzieki tra

 

oby do wiosny..:P

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak Diablo Supercorsa SP to po prostu drogowa opona a nie wyścigowa. SC0 z kolei to opona kwalifikacyjna która starcza na max 2 okrążenia i którą trzeba UMIEĆ wykorzystać. Ciebie interesowały będą SC1 (niebieska) supersoft, SC2 (zielona) soft, SC3 (zółta) medium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliwa to bądz uprzjemy i mi powiedz tzn napisz które opony ze stronki mam zamówić jeśli chodzi o przód SC2 SC3 SC4? bo nie ma SC1 te które cche miec na przodzie?? nie ma w tym sklepie czy nie ma w roku 2009?

 

na tył wiadomo SC2

 

ps. masz gdzies dosjcie do tych (supercorsy) do tanszych opon ale nowym??

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki sliwa zrobie jak mowisz sc2 na oba koła i jazda

jak ja nienawidze niemieckiego fuck

 

Na dole jest zmiana języka, jest nawet polski :biggrin: ale jedynie co udało im się przetłumaczyć to wyraz "opona" chyba. Tak czy siak inne języki dostępne.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole jest zmiana języka, jest nawet polski :biggrin: ale jedynie co udało im się przetłumaczyć to wyraz "opona" chyba. Tak czy siak inne języki dostępne.

 

Pzdr

To przełącz na ten 'polski' i obacz co sie stanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i h*j te tłumaczenie daje... ta strona jest jakas dziwna dzownilem do pirelli polaska i powiedzieli ze onzaczenia tyłu i przodu sa takie samo z ta roznica ze na przod nie ma SC0 opony kwalifikacyjnej a reszta jest tak samo a tu ku*wa na przodzie nie ma SC1 tylko od SC2 sie zaczyna i wes badz madry i kup opony.

 

ale dzownilem do PP i za komplet bez rabatu spiewaja 2140zł ładna kasa po rabacie moze max 10%wiec i tak jeden wielki h... trzeba dac 2tys:)

 

ps. ma ktoś te opony z konca roku 2008 załatwic taniej biore dwa komplety odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...