Skocz do zawartości

ZIMOWA IMPREZA- 7 Lutego Krajenka!


samsung
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedzieć ze Wałki robią chyba najlepsze zloty porównując do innych na których byłem. Ten też był po prostu zajebisty :). Pozdro dla ekipy z Trzcianki z użyczenie kawałka akusa, bo bez tego bym mojej mendy chyba nie odpalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo dla chłopaków z Płonacych Wałów, oni to potrafią impreze zrobic :notworthy: ledwo co wjechalismy wodą ognistą nas witali :biggrin: Po małej rozgrzewce nie wiem jak to zrobiłem ale tylną opone w Intruzie po części straciłem na błotku, sakwe urwałem i stópki mi się podkrecały i kolano od wydechu się rozkrenciło... sam nie wiem ile razy leżałem, ale najwazniejsze ze ziemia się rwała.

Chlopaki nie wiem czym częstowali ale od samego poczatku miałem lufe :flesje: potem co robiłem to lepiej nie pisać;)

Zlot naprawde był udany, chłopaki nieźle się napracowali, szkoda ze potem mam luki w pamieci...Chłopaki tak się bawili ze po lesie trzeba było ich szukac (wolał spać w lesie przykryty workiem niż w namiocie), po takiej rozgrzewce nawet noc nie była straszna, na szczescie sam do namiotu trafiłem (przynajmiej tak mi się zdaje) szkoda tylko ze dupa z nogami nie zdołała się schować do namiotu...

Rano probowałem kilkanascie razy zoładek wypluć ale się nie udało, dopadł mnie kac morderca, nic dziwnego po takiej imprezce;p Na szczeście chlopaki poratowali ciepłą herbatką i jakoś powoli doszedłem do siebie, maszyne poskrencałem i ogień na tłoki... aż się wyje*ałem :icon_razz:

 

Pozdrowienia dla organizatorów i wszystkich uczestników zlotu.

AVE MOTÓR :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jak biegłeś za radiowozem z wackiem na wierzchu:P (krzyczałeś, że chcesz z nimi foto)

 

HE HE aż tak zle nie było, jak już dupe tylko pokazałem :icon_razz:

Ale na takich imprezach to już normalność, szkoda tylko ze reszy chłpaków nie było...

Coś czuje że noc przed namiotem mi nie słuzyła bo coś mnie w nerkach łupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjechałem motocyklem :rolleyes: ,ale naprawdę poczułem zlotowy klimat.

Może właśnie zimowy termin imprezy sprawił ,iż dotarli tylko najbardziej zagorzali miłośnicy dwóch kółek gwarantując tym samym świetną imprezę.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza byla rewelacyjna , ludzie rewelacyjni , jak tylko dacie info ze gdzies sie spotykacie z bydzi przyjedziemy wieksza grupa pozdrawiam was

widze ze link do mojej skromnej strony juz sie kreci to dobrze

www.marek.box.net.pl

odzywajcie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem motocykliści!

 

Na stronie pilskiej Husarii została dziś zamieszczona nowa, rewelacyjna galeria ze zdjęciami Eintopftreffen 2009. Cieszyliśmy się niezmiernie oglądając zdjęcia Marka z Bydgoszczy, ale i nasze fotki przywrócą kolejne wspomnienia. Z każdego kadru wygląda przednia zabawa i aż szkoda, że nie było nas po zmroku, lecz nadrobimy w przyszłości :flesje:

 

 

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...