Skocz do zawartości

Prypec - Czarnobyl


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam że 100-120 będzie "maksymalną prawidłowością". Piszecie o 3 dniach. Ok, zakładając iż pierwszego spotkamy się dość wcześnie (rano) na przejściu granicznym.

Co do listy uczestników. Ja zdecydowanie się piszę. 1 moto, 1 osoba. Podtrzymuje termin 24-26 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli:

1. Ludwicjusz

2. paweł kielce

3. ...

 

3 Kiler (o ile do tego czasu uda mi się kupić jakiegoś turystyka) ciągle szukam i mam nadzieje że do tego czasu znajdę . Bo na RR to może być ciężko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ludwicjusz

2. paweł kielce

3 Kiler

4. JA

5. Moj kolega niema go na forum bandit 1200

6.moj 2 kolega fazer 600

 

i jest jescze jeden kolega ktory wstepnie sie pisze ale konkretow nie ma

 

plan dobry na spotkanie z samego rana1 dnia na granicy bo kazdy jedzie chyba z innej strony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, wypad osiągnął stan osobowy o którym rozmawiałem z bispolem. Czyli w przyszłym tygodniu umawiam się z nimi, co jak i ile wpłacić aby całość doszła do skutku.

 

ps. 600 km to nawet na 1000RR chyba nie jest problem dla zadka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, wypad osiągnął stan osobowy o którym rozmawiałem z bispolem. Czyli w przyszłym tygodniu umawiam się z nimi, co jak i ile wpłacić aby całość doszła do skutku.

 

ps. 600 km to nawet na 1000RR chyba nie jest problem dla zadka ;)

600 km to może i nie problem ale

1 Jestem z poznania i do samej tylko granicy mam 500 km (x 2 bo przecież trzeba wrócić do domu :biggrin: )

2 Zawias w RR jest DOSYĆ twardy co w połączeniu z drogami czy bezdrożami na Ukrainie daje mieszankę ........ trudną :biggrin:

3 Konieczność tankowania co ok 150 km tez nie ułatwia sprawy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie będę obserwował temat. Czarnobyl bardzo mnie interesuje i chciałbym go zwiedzić. Może ktoś pokusi się o wycenę takiej podróży na właśnie 3 dni? Jako, że jestem studentem i nie pracuję to moje fundusze są skromne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja bym się również przejechał, jeśli akurat ten weekend wypadnie mi wolny. Przetestował bym sobie nowy sprzęt na drogach Ukrainy.

Ja jestem z Zielonej Góry, to akurat z kilerem byśmy sobie dojechali (o ile wytrzymasz z 50 KM ).

Jesli o Ukrainę chodzi to ja mogę tylko polecić omijanie krajowych dróg (procz paru wyjątków). Do Oddesy dojechałem wioskami i prawie żadnych dziur (z wyjątkami) i policja zupelnie inaczej nastawiona. Krajówki to dziura na dziurze.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam że najlepszym pomysłem jest spotkanie w umówionym miejscu "na granicy", a dojazd w.g uznania. Jeśli chodzi o nocleg "tam", też trochę przerzuciłem i rzeczywiście "średnio" to wygląda elektronicznie. Ale KILER pisał o znajomym "na miejscu" więc może jest opcja zebrania wcześniej odpowiedniej "przedpłaty" i zarezerwowania czegoś byśmy nie obudzili się z ręką w ...... Tym bardziej że kawałek drogi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować to może wyznaczcie spotkanie w Przemyślu.

Oczywiście, jeśli zaplanowaliście przekraczanie granicy w Medyce lub Korczowej.

Serdecznie zapraszam do naszego Klubu. Można się kimnąć i poczekać ewentualnie na resztę załogi, a jeśli zależy wam na czasie , to napić się kawy, pogadać, a nie jest wykluczone, że ktoś z klubowiczów nie odprowadzi Was na Ukrainę. Rozważcie tą propozycję.

Będzie okazja poznać sie osobiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...