Skocz do zawartości

Prypec - Czarnobyl


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, aleście mnie zainteresowali tą Dugą:

 

W google earth: 51 18'21.72N, 30 03'58.20E

 

pozdr

 

To dopiero wierzchołek góry lodowej. Takich instalacji jest/było sześć z tego co wygrzebałem w necie. 3 nadajniki, 3 odbiorniki. Dogrzebałem sie tez do stronki: http://www.globalsecurity.org/wmd/world/russia/bmd.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dla chętnych do wyjazdu ważne ale 19.04 jest rozpoczęcie sezonu na jasnej górze a wyjazd w połowie kwietnia dosyć daleko na wschód ?????? noo nie wiadomo czy nie utkniemy w jakiejś śnieżnej zaspie :biggrin: o tej porze roku temp tam może być w okolicach 6-8 stopni

Osobiście WOLAŁBYM któryś z późniejszych terminów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa kwietnia lepsza jest niż połowa maja. Ogrodnicy i zimna Zośka (12 - 15 maja) to potrafi być kicha. Jak jechałem rowerkiem do Zwierzyńca to w nocy mieliśmy -1 :)

 

pozdr

 

To dopiero wierzchołek góry lodowej. Takich instalacji jest/było sześć z tego co wygrzebałem w necie. 3 nadajniki, 3 odbiorniki. Dogrzebałem sie tez do stronki: http://www.globalsecurity.org/wmd/world/russia/bmd.htm

Tak, widziałem. Nisamowite są te konstrukcje.

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tylko tego sie boje... ze nas zaskoczy temperatura... ale nie sadze zeby w w polowie kwietnia bylo 6 stopni...

pamiętaj ze to KUPA :bigrazz: kilometrów na wschód czyli temperatury odpowiednio niższe niż w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jest to też nieco mniejsza kupa km na południe - czyli raczej nie jak w Moskwie itp... A tak naprawdę to można gdybać - być może w kwietniu będzie ciepło a być może w czerwcu pokonamy ten dystans non-stop w deszczu... A może być i odwrotnie. Mnie osobiście np +10 nie straszy jak nie śpię po podróży pod namiotem. (za ok 30 zł + stary sweter każdy może w jedno popołudnie popełnić sobie elektrycznie grzane wdzianko i wtedy problem znika. Mogę udzielić instrukcji co i jak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie bo chyba jakaś Kobieta się też wstępnie deklarowała), myślę że najwyższy czas podjąć "zdecydowaną" decyzje co do terminu. Nigdy nie jest tak iż wszystkim pasuje (niestety). A czas ucieka ... Pogoda ma to do siebie że może być różnie zarówno w kwietniu jak i w maju. Śniegu raczej nie będzie. Nocleg ma być w "budynkach". Reszta...chyba kwestią chęci jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak? Jedziemy w kwietniu?, pytanie do osób które wolałyby później. Wiem że nie każdemu wszystko odpowiada, ale trzeba to ustalić.

Ja też bym wolał w lato, tylko że znowu wtedy są inne wyjazdy, komuś też by nie odpowiadało itd...

 

Czyli jeszcze raz - jedziemy w kw? Się dopisywać :)

 

1. Ludwicjusz - jedzie w kwietniu

2.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak? Jedziemy w kwietniu?, pytanie do osób które wolałyby później. Wiem że nie każdemu wszystko odpowiada, ale trzeba to ustalić.

Ja też bym wolał w lato, tylko że znowu wtedy są inne wyjazdy, komuś też by nie odpowiadało itd...

 

Czyli jeszcze raz - jedziemy w kw? Się dopisywać smile.gif

 

1. Ludwicjusz - jedzie w kwietniu

2. pawel_kielce - jedzie w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd masz takie info? :D

 

Oczywiście z jedynego i najbardziej wiarygodnego źróbła :wink: - netu. Nie wiem czy nie na opuszczonych nie było wzmianki o tym, jak o uzasadnieniu dlaczego nie ma tam dostępu. Ale dokładnego linka nie pamiętam oczywiście, daawno to było :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...