Skocz do zawartości

Prypec - Czarnobyl


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ kilka dni temu w końcu kupiłem V-stroma czyli moto bardzo dobrze nadające się na rożne dziurawe drogi i dalsze wyjazdy więc już mogę powiedzieć że jadę na 100000% :bigrazz:

a jeśli chodzi o termin to pasuje mi każdy chociaż tak jak wcześniej pisałem ten 18 kwiecień to wg mnie troszkę za wcześnie na taki wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w miare elastyczny nie chce naciskac reszty

tylko chcialbym wiedziec w miare wczesniej zeby termin zrobic "twardy" bo wtedy wypali wyjazd.

tak wiec dawac kto za jaki terminem jest - tylko mi tu nie wyjezdzac z jakims lipcem bo zjezdzamn do norwegii do roboty...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się trochę przestawiło - nie miałem paszportu, ale się okazało iż wyrobienie trwa raptem 2 tygodnie, więc mogę jechać już w kwietniu. I chyba nie jest to taki zły pomysł, fakt, jest wcześnie, może być zimno, ale: po pierwsze w maju będzie kupa zlotów, rozpoczęć i innych wyjazdów - w kwietniu się mało co dzieje. A temperatura chyba nie jest dla nas przeszkodą - w końcu nie śpimy w namiotach. Dodatkowo w kwietniu mogłaby się dołączyć jeszcze jedna koleżanka na moto. A poza tym doczekać się nie mogę ;-P Co wy na to żeby to był 17 kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie(nas) wstepnie pasuje. 17 kwietnia mozna uznac za date bo chcialbym twarda date zeby wiedziec na czym stoje i pod to ukladac wszytsko. jezeli sa jakies sprzeciwy to walic jak najszybciej, bo to czasu za duzo niema a nie chce zeby ktos chcial zmienic termin np 20 marca....;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w grę wchodzą kwietniowe terminy i ew. pierwsza połowa maja - później - odpada (wytężony czas w pracy). Myślę że jeśli to nie namioty...to spokojnie połowa kwietnia jest "do przełknięcia". I mniejszy "ruch motocyklowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, czyli możemy przyjąć że spotykamy 17 kwietnia 2009w Przasnyszu u Twierdzy albo na granicy. :bigrazz: Jak ktoś nie może w tym terminie to szybko to zgłaszać.

 

No stary, jeśli chcesz do nas trafić to musisz jechać do Przemyśla. Przasnysz jest na północ od W-wy i możesz nie trafić do nas. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, śledze wątek od początku i jesli pojedziecie i wrócicie :icon_biggrin: to zapodajcie foty i opis wyprawy. Ciekaw jestem okrutnie. Czarnobyl to miejsce, który interesuje sie juz od jakiegos czasu. Super byłoby jakbyście też odwiedzili słynne "Oko Moskwy", oddalone około 10km od elektrowni, tą instalacje widać z dachów budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POJEDZIEMY i na dodatek WROCIMY:) dlatego nie ma co sie zastanawiac tylko robic sprzeta na "pico bello" i jedz z nami;) bo wierz mi ze fotek jest w necie mnostwo ale na zywo to iina liga. wiec uwazam ze najlepiej jest sie na sobie sie o tym przekonac...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnież pieczę nad tą instalacją przejeło NATO i coś tam dłubią - wniosek z tego że jednak nie to był tylko przestarzały radar ;) A, i jeszcze jedno - jak wolicie załatwić kwestię umowy z BISPOLEM? Każdy będzie się z krakowskim biurem kontaktował na własną rękę, czy podeślecie priwem dane do umów i zbiorczo podam je BISPOLOWI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwicjusz, jeśli to nie jest dla Ciebie problem to myślę że moglibyśmy do Ciebie podesłać dane na priv. Chyba lepiej jeśli jedna osoba zbierze całość danych i dogada się z firmą, niż mielibyśmy wszyscy po kolei kontaktować się z biurem firmy ?! Napisz jakich danych konkretnie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewąskie, i niestety najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się czy byl to tylko radar czy coś więcej...

Kurde, aleście mnie zainteresowali tą Dugą:

 

W google earth: 51 18'21.72N, 30 03'58.20E

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...