Skocz do zawartości

..stopniowo coraz silniejsze sprzety?


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odswiezam temat.

 

Zagadnienie caly czas mocno chodzi mi po glowie. Nieco zmienilem poglady, poniewaz udalo mi sie w tym roku przejechac kawalek na paru mocniejszych sprzetach - np CBR 929 czy KTM LC8.

No i praktycznie stwierdzilem, ze nie ma w wiekszej roznicy, czy kupie sportowa 600tke, czy tez Fazera 1000 (chyba sie zakochalem :bigrazz: ) czy VFRe czy cokolwiek innego.

 

Sprawa jest prosta - jesli sie rozwale, to na wlasne zyczenie. Wszystkie sprzety osiagaja np 160km/h w kilka sekund, a powyzej tej predkosci efekty ewentualnego wypadku sa i tak tragiczne. Jak pisalem na poczatku - potrzebuje sprzeta do szybkiego przemieszczania sie. I wydaje mi sie, ze czy to na CBRce 600 czy to na Fazerze 1000 - predkosci beda identyczne. Dodam, ze sportowe litry mnie nie interesuja. Jeszcze. :cool:

Wbrew temu, co sam pisze, to uwazam, ze znowu na sportowego litra nie mam sie jeszcze co pchac z powodu braku umiejetnosci i obycia z duzymi predkosciami.

 

A jako podsumowanie tego z mojej strony, to zajmuje stanowisko, by przynajmniej ze 2-3 lata pojezdzic na czyms mniejszym (do 500ccm wlacznie), a potem to juz w zasadzie bez roznicy. I by czlowiek w ciagu tych 2-3 lat nakulal przynajmniej np 40000km i mial jakies pojecie ;)

 

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu, co sam pisze, to uwazam, ze znowu na sportowego litra nie mam sie jeszcze co pchac z powodu braku umiejetnosci i obycia z duzymi predkosciami.

 

A kto ci karze wykorzystywać cały potencjał sportowego 1000ccm ? Jestem tego zdania że jeśli nie potrafisz się powstrzymać przed ciągłym "odkręcaniem" na max. to lepiej daj sobie spokój z motocyklami, ale sam chyba przyznasz że lepiej mieś do dyspozycji 100Nm niż 60...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ci karze wykorzystywać cały potencjał sportowego 1000ccm ? Jestem tego zdania że jeśli nie potrafisz się powstrzymać przed ciągłym "odkręcaniem" na max. to lepiej daj sobie spokój z motocyklami, ale sam chyba przyznasz że lepiej mieś do dyspozycji 100Nm niż 60...

 

Licze na to, ze moze za 3 lata zmadrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zapie....ać 600-ką , trzeba bardzo chcieć. Tak samo trzeba bardzo chcieć i się starać , żeby NIE ZAPIE...LAĆ litrem.

Oto i cała prawda według mnie o litrach na pierwsze moto. :biggrin:

 

Jak się postarać to nawet da radę...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zapie....ać 600-ką , trzeba bardzo chcieć. Tak samo trzeba bardzo chcieć i się starać , żeby NIE ZAPIE...LAĆ litrem.

Oto i cała prawda według mnie o litrach na pierwsze moto. :biggrin:

 

 

Dokładnie :lalag:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...