Skocz do zawartości

Zakup motocykla, co wybrac itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodo nie tak zrobi skoro od ninji przez enduro do gsxr - co rok to prorok a jak jeszcze uwaznie sie przeczyta to sie okazuje ze urusł 2 cm przez ostatni rok oraz w jego historii motoryzacyjnej doszly etz-ki :banghead: :biggrin:

dla mnie prowokacja a jesli nie to kolego najpierw prawko a potem porady tym bardziej ze sam piszesz ze kupisz po kursie ktory zamierzasz zrobic w wakacje wiec jak mniemam za rok mozemy spodziewac sie nowego twojego postu z prosba o rade

 

 

zapomniales jeszcze o R6 :P to moto tez bardzo mi sie podoba...

 

no coz, pozostaje mi potwierdzic to co piszecie :( jestem zalosny... co roku zmieniam zdanie i pytam o to samo, nic na to nie poradze... taki juz jestem, mam zawsze jakies plany ale niestety pozniej wszystko sie wali i nagle planuje cos innego :/

 

no coz, narazie pozostane przy zrobieniu prawka. Znowu zmienilem zdanie i plany :) w tej chwili chce prawko zrobic w UK. Jutro dzwonie do szkoly wypytac o to jak dlugo trwa kurs oraz to czy od razu bede mogl zdawac na A. Ponoc na poczatku mozna jezdzic tylko do 125ccm (jest to kat. A1) ale nie wiem czy to tyczy sie rowniez posiadaczy kat. B oraz wiekiem powyzej 21lat. Ponoc tutaj sa troszke inne zasady wiec dobrze bedzie jak najpierw zbiore wiecej informacji..

 

Ps. moze wie ktos cos na temat zrobienia prawka na moto w UK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales jeszcze o R6 :P to moto tez bardzo mi sie podoba...

 

no coz, pozostaje mi potwierdzic to co piszecie :( jestem zalosny... co roku zmieniam zdanie i pytam o to samo, nic na to nie poradze... taki juz jestem, mam zawsze jakies plany ale niestety pozniej wszystko sie wali i nagle planuje cos innego :/

 

no coz, narazie pozostane przy zrobieniu prawka. Znowu zmienilem zdanie i plany :) w tej chwili chce prawko zrobic w UK. Jutro dzwonie do szkoly wypytac o to jak dlugo trwa kurs oraz to czy od razu bede mogl zdawac na A. Ponoc na poczatku mozna jezdzic tylko do 125ccm (jest to kat. A1) ale nie wiem czy to tyczy sie rowniez posiadaczy kat. B oraz wiekiem powyzej 21lat. Ponoc tutaj sa troszke inne zasady wiec dobrze bedzie jak najpierw zbiore wiecej informacji..

 

Ps. moze wie ktos cos na temat zrobienia prawka na moto w UK ?

To sie dowiedz i zalatwiaj moze ci sie uda w UK nie znam tamtejszych przepisow

a jesli chodzi o reszte 2 lata probowalem kupic moto, nawet juz kaske mialem ale nie moglem nic trafic potem kaska sie rozeszla i tak sie zaszlo ale grunt ze mam swoja wymazona hondzie (gdyby nie kaska bylaby mlodsza ale to juz nie istotne :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość, zadajesz kolejne pytanie, na które odpowiedź możesz znaleźć również na tym forum (o prawku w gb). najpierw zacznij czytać, potem chrzanić jak potłuczony

 

zamykam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...