Skocz do zawartości

Jak zrobic ladowanie akumulatora w am6...


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny..

 

Chce zalozyc akumulator w moim Rieju RR. Ale jest to wersja bez aku. Co mam zrobic zeby bylo ladowanie akumulatora? Chce zalozyc glosniczki i takie tam duperele, ale do tego potrzeba aku. Mogl bym nie robic ladowania ale bym musial ciagle ladowac aku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :P to nie jest zart... czemu niby mam nie zakladac? mam paru znajomych co maja ;p ale oni maja aku... Jak ma sie aku i ladowanie to tylko kupuje sie wzmacniacz za 50 zł i glosniczki. Co jest zlego w zalozeniu glosniczkuw w crossie? W terenie nie jezdze.. tylko po ulicach. A w norwegi zeby spotkac dziure w mojej okolicy to trzeba byc szczesciarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jest prostsze.Zrób stelaż pod akumulator 110 Ah za siedzeniem kierowcy. Będziesz miał oparcie i elektrownie, która zasili głośniczki za 50 zł na dwa tygodnie bez ładowani.Naładować będziesz musiał aku jak już bass nie będzie podbijał przykrywek studzienek.

Nie zapomnij zamontować ramki z drzwi od puszki, żebyś mógł trzymać "zimny łokieć".

A najprościej kupić goldiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1112338

on już ma głośniki.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prostego sposobu trzeba zamontowac inna elektrownie, regulator akumulator i to wszystko pospinać. W sumie może w 400zł sie smiescisz z robocizna mechanika, taka przeróbka wypływa na utrate gwarancji.

 

 

Zawsze chiałem zapytać ale w pracy musiałem sie powstrzymywać: Po co ci głosniki i radio w motocyklu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki chlopaczek co sobie suterkiem pomyka z glosnikami,neony i takie tam ,Ci powiem,wez sobie tego nie montuj:)gosc mysli ze jes cool..a tak serio to sie wszyscy z niego smieja..skuterka nie slychac a muza dudni:D Ps taka przerobka nie bedzie za bardzo oplacalna,ale jak chcesz..Ps2 sory za szczerosc:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny..

 

Chce zalozyc akumulator w moim Rieju RR. Ale jest to wersja bez aku. Co mam zrobic zeby bylo ladowanie akumulatora? Chce zalozyc glosniczki i takie tam duperele, ale do tego potrzeba aku. Mogl bym nie robic ladowania ale bym musial ciagle ladowac aku...

a nie lepiej zainwestować w mp3 i słuchawki od razu do uszu? nie znam się na tym, ale ja osobiście wolałbym nie zakładać żadnych "głośniczków", bo w końcu przy dużych prędkościach jest spory pęd powietrza i można je zgubić, natomiast nad jeziorkiem to raczej śpiew ptaków albo jesli już koniecznie muzykja to może plecak zabierz i radyjko tam zapakuj?

Edytowane przez zenoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...